TikTokowy viral „Tshwala Bam” w nowej wersji. Posłuchaj remixu z udziałem Burna Boya

blank

Źródło: Warner Music Poland
05/15/24

TikTokowy viral „Tshwala Bam” w nowej wersji. Posłuchaj remixu z udziałem Burna Boya

Zdobywca nagrody Grammy, nigeryjski gwiazdor Burna Boy połączył siły z TitoMem, Yuppe i S.N.E w oficjalnym remiksie globalnego hitu „Tshwala Bam”.

Plotki na temat remiksu zaczęły krążyć na platformach społecznościowych pod koniec kwietnia, wywołując podekscytowanie wśród fanów na całym świecie. Wideo, które wyciekło do sieci, pokazywało Burna Boya nagrywającego wokale z TitoMem, Yuppe i S.N.E podczas wizyty artystów w Nigerii.

Aby przebić sukces oryginału, szukaliśmy artysty, który byłby znany na całym świecie, więc Burna Boy był oczywistym wyborem

— mówi TitoM, niedawny laureat nagrody Best Viral Challenge przyznawanej przez Metro FM.


Praca z Burna Boyem była równie stresująca, co ekscytująca. Szybko się jednak dopasował i zapewnił komfortowe środowisko współpracy 
— dodaje Yuppe.

Nie zastanawiałem się ani przez chwilę nad dołączeniem do remiksu „Tshwala Bam”. To utwór, który rezonuje ze wszystkimi i jestem podekscytowany, że mogę wnieść do niego swoją energię i połączyć się z fanami w zupełnie nowy sposób 

— przyznaje Burna Boy.


Wydany oryginalnie 23 lutego 2024 utwór „Tshwala Bam”, wraz z towarzyszącym mu wyzwaniem tanecznym, oczarowały publiczność na całym świecie, gromadząc bezprecedensowe 11,5 miliarda wyświetleń na TikToku i ponad 100 milionów odsłuchów w serwisach streamingowych. Utwór zdominował światowe listy przebojów, docierając do 9. miejsca w zestawieniu Global Shazam i zdobywając czołowe miejsca na listach przebojów Spotify Viral w wielu krajach.

Viralowe wyzwanie szturmem zdobyło świat, organicznie przyjęte przez fanów, w tym takie gwiazdy, jak Tyla, Kai Cenat, Chris Brown, Jason Derulo, Jayda Wayda, Shenseea, Saucy Santana, Poco Lee, Kamo Mphela. Obecnie „Tshwala Bam” to największy hit Amapiano 2024 roku. Singiel jest też na dobrej drodze, aby stać się największym nagraniem Amapiano wszech czasów. Utwór, który inspiruje, jednoczy i zachęca do świętowania jest świadectwem talentu i kreatywności jego twórców oraz potwierdza pozycję Amapiano jako gatunku o nieograniczonym potencjale. Co więcej, „Tshwala Bam” jest pierwszym południowoafrykańskim utworem od trzech lat, który osiągnął numer 1 na Apple Music w Nigerii.

Z gotowym remiksem pod ręką, TitoM i Yuppe przygotowują się do europejskiej trasy koncertowej, aby dalej promować wersję piosenki z udziałem Burna Boya, zapewniając jej globalną dominację.