TINI przypomina, aby cieszyć się życiem

122b9d9f71ef5afc2c1c5b8a66afc64c

05/10/22

TINI przypomina, aby cieszyć się życiem

Argentyńska gwiazda TINI wypuszcza swój najnowszy singiel i teledysk „La Triple T”! Po kilku współpracach, przed olśniewającymi koncertami w Buenos Aires, TINI błyszczy czystym rytmem w swoim pierwszym od jakiegoś czasu solowym singlu.

„La Triple T” to hymn radości i celebracji, idealny portret chwili, w której żyje TINI. Talent artystki i teledysk doskonale łączą się z piosenką wyprodukowaną przez zdobywców latynoskiej nagrody Grammy, Andrésa Torresa i Mauricio Rengifo. Teledysk do „La Triple T” wyreżyserował Diego Peskins, a za produkcją stoi Fabiana Olive z Buenos Aires.

„Ten singiel przypomina, aby cieszyć się życiem i nie brać siebie zbyt poważnie. Mam nadzieję, że muzyka i teksty przeniosą was do szczęśliwego miejsca, bez względu na to, czy jest to klub, czy bar z przyjaciółmi. Chcę, żeby ludzie dobrze się bawili podczas słuchania «The Triple T»”, mówi TINI.

Jej poprzednie wydawnictwo „Fantasi” z Beele rozpoczęło rok niekwestionowanego sukcesu. Od czasu wydania swojego debiutanckiego albumu w 2016 roku, TINI stała się międzynarodową supergwiazdą, która ma ponad 30 milionów fanów w mediach społecznościowych. Jej najnowszy album „TINI TINI TINI” został wydany w 2020 roku, Wszystkie piosenki zostały napisane przez artystkę wraz z jej współpracownikami Andrésem Torresem i Mauricio Rengifo.

Źródło: Sony Music Poland