Tłumy w CCC w Galaxy w Szczecinie! Sieć zorganizowała spotkanie dla fanów gamingu!

Tłumy w CCC w Galaxy w Szczecinie! Sieć zorganizowała spotkanie dla fanów gamingu!
Tłumy fanów odwiedziły dzisiaj sklep CCC w centrum handlowym Galaxy w Szczecinie. To wszystko za sprawą Game Garage Playoffs – gamingowego spotkania pozwalającego przenieść się w rzeczywistość pełną przygód i emocji, które sieć organizuje w ramach akcji Back To School.

W wyjątkowym spotkaniu wzięły udział gwiazdy: Smolasty, Kaluch, a także gamer Junajted. W sklepie zebrał się tłum fanów, którzy czekali na swoich idolów. Poza spotkaniem z influencerami, mieli oni możliwość udziału w wyjątkowych panelach dyskusyjnych oraz zawalczyli o nagrody.

Było to czwarte spotkanie w ramach Game Garage Playoffs, które łącznie zgromadziło już ponad 10 tys. osób. Kolejne spotkania planowane są w Warszawie (27.08), Wrocławiu (30.08), Krakowie (01.09) oraz Poznaniu (03.09). Do grona influencerów, obok Smolastego, Kingi Sawczuk i Kalucha dołączą także tacy gracze jak: Junajted, Makito, Jcob, Izaak, Aquel, Nervarien, czy Lachu.

Szczegóły dot. Game Garage Playoffs dostępne są tutaj: corporate.ccc.eu/ccc-game-garage-playoffs

Kampanii promującej akcję Game Garage Playoffs towarzyszą produkty najlepszych światowych marek: Adidas, Reebok, Puma, Fila, Champion, Converse i Vans.

Biuro Prasowe