To była naprawa uszkodzonego mocowania odbijacza czołowego przy nabrzeżu od strony Warszowa

To była naprawa uszkodzonego mocowania odbijacza czołowego przy nabrzeżu od strony Warszowa
Prowadzone prace były naprawcze przy nabrzeżu od strony Warszowa, które są związane z uszkodzeniem mocowania odbijacza czołowego. Uszkodzenie to jest efektem uderzenia promu w nabrzeże oraz przede wszystkim z wieloletnim bezawaryjnym użytkowaniem odbijacza na stanowisku nr 2.

Żegluga Świnoujska podjęła działania w celu przywrócenia pełnej funkcjonalności nabrzeża, umożliwiającej bezpieczne cumowanie jednostek. Naprawa mocowania odbijacza czołowego jest jednym z elementów tych prac.
To była naprawa uszkodzonego mocowania odbijacza czołowego przy nabrzeżu od strony Warszowa [1]

Koszt naprawy został ustalony na podstawie wcześniejszej umowy i wynosi ryczałtowo 16 500 zł netto. W ramach tej kwoty przewidziano również wymianę łącznika treleksów na stanowisku nr 3. Łącznik ten jest kluczowym elementem zapewniającym stabilność i bezpieczeństwo cumowania jednostek.To była naprawa uszkodzonego mocowania odbijacza czołowego przy nabrzeżu od strony Warszowa [2]

Pragniemy podkreślić, że naprawy przy nabrzeżu od strony Warszowa nie ograniczają normalnego funkcjonowania jednostek. Żegluga Świnoujska dokłada wszelkich starań, aby wpływ prac naprawczych na żeglugę był jak najmniejszy.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl