Tom Grennan zachwyca nowym singlem

05/05/23

Tom Grennan zachwyca nowym singlem

Zdobywca szczytów list przebojów, nominowany do nagród BRIT i Ivor Novello piosenkarz i autor tekstów szykuje się obecnie do premiery trzeciego albumu „What Ifs & Maybes”. Premiera zaplanowana jest na 16 czerwca. Dziś Tom prezentuje najnowszy singiel „How Does It Feel”.

„How Does It Feel” jest bez wątpienia nowym imprezowym hymnem tego roku, który każdemu poprawi nastrój. Tom komentuje: 

„Ta piosenka jest odzwierciedleniem momentu w moim życiu, kiedy zdałem sobie sprawę, że pozwoliłem wymknąć się czemuś nierealnemu. To refleksja nad podekscytowaniem, które pojawia się, gdy wiesz, że masz szansę na odbudowę czegoś utraconego. Jest ekscytująca i naładowana energią oraz zachęca, by wstać i iść zrobić to, w co wierzysz!”.„What Ifs & Maybes” to historia Toma Grennana, który jest zadowolony ze swojego życia. Historia artysty, który wie, że właśnie skończył pisać i nagrywać najlepszy i najodważniejszy do tej pory album. Historia tekściarza, którego celem jest podniesienie słuchaczy na duchu. Trzeci album Toma to przede wszystkim zbiór piosenek, których źródłem energii jest jego wszechobecna radość. W pracy, podczas zabawy, w domu – ogarnia go na każdym kroku. Tom wciąż pamięta, że tak naprawdę wszystko może się wydarzyć.

Tom miał jak dotąd fantastyczny rok. Niedawno zakończył pierwszą trasę koncertową. Wiadomość o nowym albumie pojawiła się wkrótce po ogłoszeniu jego trzeciej już nominacji do nagrody BRIT Award. Płyta „What Ifs & Maybes” jest kontynuacją sukcesu przełomowego albumu „Evering Road”, który znalazł się na szczycie list w Wielkiej Brytanii i pokrył złotem. Na krążku znalazły się platynowe hity „Little Bit Of Love” i „By Your Side” – oba znalazły się w pierwszej trójce najczęściej odtwarzanych piosenek 2021 roku. Tom bez trudu utrzymał dobrą passę. Aż trzy wydane w zeszłym roku utwory – „Remind Me”, „Not Over Yet” z KSI i „Lionheart (Fearless)” z Joelem Corrym – znalazły się na liście Największych piosenek 2022 roku.

Cel Toma był jasny: 

„Podjąłem świadomą decyzję, aby była to płyta, przy której ludzie mogą po prostu tańczyć. Album, którego ludzie będą mogli słuchać w wolnym czasie, a fani przyjdą na koncert, aby uciec od rzeczywistości. Chcę, żeby słuchając tych piosenek zapomnieli o stresie i zmartwieniach. Napisałem więc kilka szybkich kawałków, które odnajdą się w imprezowym świecie”.Lista utworów „What Ifs & Maybes”:

1. How Does It Feel

2. Remind Me

3. Crown Your Love

4. Here

5. Before You

6. Sleeping Rough

7. This Side Of The Room

8. Psychedelic Kisses

9. All These Nights

10. Problems

11. Head Up

12. Love Don’t Cost A Thing

13. Someone I Used To Know

14. You Are Not Alone

PREORDER:
Źródło: Sony Music Poland