Topic eksploruje krainę snów w nowym singlu

06/16/23

Topic eksploruje krainę snów w nowym singlu

Topic prezentuje nowy singiel „Lucid Dream” – idealną propozycję na festiwalowe szaleństwa.

Napisany przez artystę we współpracy z A7S kawałek zawiera wokal Moa Lisy. To stworzone z myślą o festiwalowych tłumach świadectwo kunsztu uznanego producenta. Chwytliwa górna linia w połączeniu z euforyczną, ale i melancholijną melodią, przypomina, że mamy do czynienia z prawdziwym mistrzem.

– Muzyka ma moc zacierania granic między rzeczywistością a wyobraźnią, więc chciałem pobawić się nimi w „Lucid Dream”. Wprowadziłem ideę konfrontacji z rzeczywistością do krainy snu – komentuje premierę Topic. – To eksploracja nieuchwytnej natury percepcji, zachęcająca słuchaczy do kwestionowania własnej czujności i zaakceptowania możliwości świata, w którym sny przeplatają się z rzeczywistością.

„Lucid Dream” sprawi, że zaczniemy kwestionować wszystko co nas otacza, bez względu na to, w którym świecie obecnie się znajdujemy. Utwór już wkrótce podbije każdą scenę podczas letniej trasy koncertowej producenta.

Fani Topica dobrze wiedzą, że niemiecko-chorwacki producent podejmuje bezbłędne decyzje artystyczne. Jego katalog obejmuje współprace z takimi artystami jak Becky Hill, Bebe Rexha i Clean Bandit. Wielokrotne złote, diamentowe i platynowe certyfikaty w ponad 28 krajach to dowód na to, że Topic nie musi martwić się o swoją pozycję w świecie dance. W samym 2021 roku zgromadził ponad miliard streamów.

Wyprodukowane przez Topica utwory odniosły ogromny sukces komercyjny: był w pierwszej piątce w UK i USA, zajął też 1. miejsce w amerykańskim radiu tanecznym, na iTunes oraz na światowych listach Shazam i Spotify. Ma na koncie sporo nagród i nominacji, w tym MTV Europe Music Awards (2016), Teen Choice Awards (2018), LOS40 Music Awards (2020), Billboard Music Awards (2021) czy BRIT Awards (2022).

Artysta zajmuje stałe miejsce w pierwszej dziesiątce na Spotify. Jego charakterystyczne brzmienie w połączeniu z magią dotychczasowych współprac oraz emocjonalnych występów na żywo to przepis na jedyny w swoim rodzaju sukces. Wisienką na torcie jest z pewnością zeszłoroczny debiut na liście 100 najlepszych DJ-ów według „DJ Magazine”.
Źródło: Universal Music Polska