Topic łączy siły z Sashą Alex Sloan

04/03/23

Topic łączy siły z Sashą Alex Sloan

Niemiecki DJ i producent Topic prezentuje najnowszy utwór z Sashą Alex Sloan, „Saving Me” – nową wersję przeboju „Breaking Me”. Do tej pory utwór był dostępny jedynie za pośrednictwem Amazon Music.

Topic ugruntował swoją pozycję jednego z czołowych twórców muzyki tanecznej dzięki takim hitom, jak „Your Love (21:00)”, „Breaking Me” i „My Heart Goes (La Di Da)”. Najnowszy utwór „Saving Me” jest częścią kolekcji ekskluzywnych festiwalowych wydawnictw Tomorrowland Music. Powracający po trzech latach pod hasłem „The Reflection of Love” Tomorrowland zgromadził największych artystów muzyki elektronicznej.

„Saving Me” to broń, która zapewni im miejsce na wszystkich listach przebojów. Przeróbka przeboju „Breaking Me” nie tylko zawiera nowy tekst oraz wokal Sashy, ale i niesie zupełnie nowe przesłanie.

Topic komentuje: – Bardzo się cieszę, że miałem okazję przerobić piosenkę „Breaking Me”, ponieważ jest dla mnie niezwykle ważna. Otworzyła mi tak wiele drzwi! To właśnie dzięki tej piosence ścieżka, na której dziś jestem, wygląda tak obiecująco. Istotną częścią tej podróży jest spełnienie mojego marzenia o występie na Tomorrowland. Jestem bardzo wdzięczny, że mogę uczcić ten sukces podnoszącą na duchu przeróbką, której korzenie sięgają początków mojej kariery. „Saving Me” przypomina mi o własnym rozwoju ostatnich kilku lat. Sporą część tego utworu stanowią partie wokalne Sashy Alex Sloan. Natychmiast wiedziała, czego potrzebuje ten utwór, aby zawrzeć w nim nadzieję i pozytywne emocje. Czuć je w całej piosence.

Sasha Alex Sloan dodaje: – Praca nad nową wersją „Breaking Me” była świetną zabawą. Miałam ogromne szczęście, że poproszono mnie o przeróbkę tej piosenki!

Fani Topica dobrze wiedzą, że niemiecko-chorwacki producent podejmuje bezbłędne decyzje artystyczne. Jego katalog obejmuje współprace z takimi artystami jak Becky Hill, Bebe Rexha i Clean Bandit. Wielokrotne złote, diamentowe i platynowe certyfikaty w ponad 28 krajach oraz osiem bangerów na szczytach zeszłorocznych list przebojów to dowód na to, że Topic nie musi martwić się o swoją pozycję w świecie dance.

Wyprodukowane przez Topica utwory odniosły ogromny sukces komercyjny: był w pierwszej piątce w UK i USA, zajął też 1. miejsce w amerykańskim radiu tanecznym, na iTunes oraz na światowych listach Shazam i Spotify. Ma na koncie sporo nagród i nominacji, w tym MTV Europe Music Awards (2016), Teen Choice Awards (2018), LOS40 Music Awards (2020), Billboard Music Awards (2021) czy BRIT Awards (2022).

Artysta zajmuje stałe miejsce w pierwszej dziesiątce na Spotify. Jego charakterystyczne brzmienie w połączeniu z magią dotychczasowych współprac oraz emocjonalnych występów na żywo to przepis na jedyny w swoim rodzaju sukces. Wisienką na torcie jest z pewnością zeszłoroczny debiut na liście 100 najlepszych DJ-ów według „DJ Magazine”.

Sasha Alex Sloan działa pod skrzydłami RCA Records. Jeszcze przed premierą debiutanckiego albumu zgromadziła ponad 2 miliardy streamów na całym świecie. Dziś ma ich już ponad 3,5 miliarda. Sasha dała się poznać publiczności jako mistrzyni słów, tworząc emocjonalne piosenki wypełnione mocnymi melodiami i przejmującymi tekstami. W maju 2022 roku artystka wydała uznany przez krytyków drugi album „I Blame The World”. Wkrótce udała się w trasę po Ameryce Północnej i Europie, na którą sprzedała ponad 30 tys. biletów.
Źródło: Universal Music Polska