Trevor Daniel powraca z nowym singlem „Story”

d08dc4902ae9f720de42c1cf771e68cc

09/14/22

Trevor Daniel powraca z nowym singlem „Story”

Sprzedający multiplatyny wokalista, autor tekstów i producent, Trevor Daniel, zaprezentował właśnie swój wyczekiwany nowy singiel „Story”.

„Story” to pierwsze wydawnictwo Trevora w 2022 roku oraz następstwo jego 4x platynowego singla „Falling”, który osiągnął 17. miejsce na liście Billboard Hot 100 i 1. miejsce w Pop Radio. W 2021 roku podzielił się EP-ką „That Was Then”.

Napędzany alternatywnymi riffami i ciężką perkusją nowy singiel eksploruje następstwa zakończonego związku. Trevor analizuje obie perspektywy, zastanawiając się „którą historię opowiesz — tę, w której jesteśmy w niebie czy tę, w której przeszedłem przez piekło?”. Teledysk do „Story” wzmacnia narrację piosenki za pomocą oszałamiających efektów wizualnych, przedstawiając typową relację z zaskakującym zwrotem akcji. W reżyserii Nayipa Ramosa (Flo Milli, D Smoke, KSI), emocje Trevora i jego ukochanej potęgują się dzięki ich mocom, gdy związek przechodzi od radosnych wzlotów do łamiących serce upadków.

„Są dwie strony historii. Piosenka opowiada o związku, ale może odnosić się do wielu różnych rzeczy i jest otwarta na interpretację. Mówi o poznaniu mojej prawdy i strony, jednocześnie zastanawiając się, co inni o mnie słyszą i jak jestem przedstawiany przez kogoś, komu już nie zależy”, mówi Trevor. „To piosenka o wielu sytuacjach w moim życiu, intymnych związkach, starych przyjaźniach i relacjach w pracy. Mam więc nadzieję, że ludzie znajdą sposób, aby też się z nią utożsamić”.

Trevor Daniel wypełnia swoją muzykę lirycznymi detalami, działając niczym aktor metodyczny. Wspomina dokładnie, gdzie był, co widział i jak się czuł, odtwarzając każdą chwilę i wspomnienie. Jego muzyka pełna jest pierwszoosobowej narracji, zanurzając się w alternatywnych pejzażach popu wzmocnionych przez trap. Urodzony w Houston wokalista, autor tekstów i producent intensywnie pracuje nad budowaniem więzi ze swoimi słuchaczami.

W 2018 roku zwrócił na siebie uwagę założyciela Internet Money, superproducenta Taza Taylora (XXXTentacion, Juice WRLD). Wspólnie stworzyli przełomowy album „Falling” z KCsupreme i Charlie Handsome, który zdobył 1,4 miliarda streamów na Spotify, 4x platynę i miejsce w pierwszej dwudziestce listy Billboard Hot 100. Do 2020 roku wydał już swój pełnometrażowy debiut, „Nicotine”, który natychmiast zdobył pochwały „Ones to Watch”, „Wonderland” czy „Teen Vogue”. „Rolling Stone” ochrzcił go jako „prawdziwie nowoczesną gwiazdę”. Następnie Trevor połączył siły z Seleną Gomez w nagrodzonym złotem „Past Life”, generując przy tym setki milionów streamów.

Do tej pory Trevor pracował z takimi muzykami, jak Summer Walker, Julia Michaels, blackbear, Ty Dolla $ign, Bebe Rexha, Becky G, Zara Larsson, Travis Barker czy Don Diablo. Po drodze pracował także nad ścieżką dźwiękową filmu „SpongeBob Film: Na ratunek” i występował na licznych festiwalach, takich jak Lollapalooza, FVDED In The Park, Life Is Beautiful, Outside Lands oraz Firefly. Teraz, gdy Trevor kontynuuje pracę nad swoim kolejnym projektem, zaprasza publikę do swojego świata poprzez serię niecierpliwie oczekiwanych singli, w tym „Story”.

Źródło: Sony Music Poland