Tribbs z remixem ponadczasowego klasyka!

05/18/23

Tribbs z remixem ponadczasowego klasyka!

Producent wziął tym razem na warsztat znany każdemu „Krakowski Spleen” Manaamu.

Tribbs nie raz podjął się już remixu ponadczasowego polskiego hitu. Jego najpopularniejsze single to w końcu „Ostatni raz zatańczysz ze mną” i „Bal wszystkich świętych” – oba osiągnęły wielomilionowe wyświetlenia i podbiły klubowe sceny na długie miesiące. Tym razem producent podjął się realizacji nowej wersji utworu „Krakowski Spleen” zespołu Manaam.

W odświeżonej wersji klasyka za wokal odpowiada Robert Wiewióra. Tribbs trafił na jego covery na TikToku przypadkiem, a wykonanie „Krakowskiego Spleenu” zrobiło na nim tak ogromne wrażenie, że od razu podjął się wrzucenia w odpowiedzi remixu jego wersji utworu. Materiał szybko stał się TikTokowym viralem, w związku z czym producent zdecydował się na oficjalną współpracę z wokalistą i przygotowanie wersji studyjnej piosenki.

Po wielu tygodniach oczekiwania na zgody i wsparcie ze strony osób powiązanych obecnie z zespołem Manaam, producentowi udało się ostatecznie uzyskać wszelkie pozwolenia, tym samym umożliwiając mu premierę hitu. Nowa wersja utworu z mocnym głosem Roberta Wiewióra i tanecznym bitem Tribbsa przenosi świetnie ponadczasowy singiel w rzeczywistość 2023 roku, podbijając internet jeszcze przed oficjalnym wydaniem.
Źródło: Sony Music Poland