Trio bambi, Fukaj i stickxr w hitowym singlu Kubiego Producenta!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Wiadomość o nowym albumie producenckim Kubiego Producenta przyszła już do fanów prawie rok temu, przy okazji singla “Więcej Życia” ze Szpakiem oraz Bedoesem. Na nowy kazał czekać nam długo, ale zapowiadana w ostatnich tygodniach “Woda Księżycowa” obsadzona trójką artystów, w końcu wylądowała w streamingach. W singlu pojawili się gościnnie: bambi, Fukaj i stickxr, a utwór został okraszony klipem dostępnym na kanale YouTube Kubiego Producenta.
Wśród polskich producentów muzycznych niewielu może pochwalić się tak okazałym dorobkiem w tak młodym wieku. Kubi Producent skończył dopiero 23 lata, a na koncie poza albumem producenckim, ma krążki zrealizowane wspólnie z Bedoesem, Szpakiem czy Fukajem. Jak się okazuje – tych trzech artystów nie mogło zabraknąć naturalnie na jego drugiej płycie producenckiej.

“Woda Księżycowa” to utwór o charakterze refleksyjnym, a refleksje te głównie dotyczą tematów miłosnych. Romantyczny nastrój kawałka idealnie zgrywa się z naturą wokali bambi i stickxra, a Fukaj dobrze przełamuje to w charakterystycznym dla siebie, rapowym stylu. W podkładzie do “Wody Księżycowej” wykorzystany został sampel z utworu kanadyjskiego artysty Fog Lake. Jak zapowiada Kubi Producent – na kolejny singiel nie przyjdzie nam długo czekać.

Kubi Producent, bambi, Fukaj – Woda Księżycowa

Listen to Woda Księżycowa by Kubi Producent, bambi, Fukaj.

Czytaj więcej

blank