Turyści będą mieli z okien widok na wieżę ciśnień? Przy Rogozińskiego powstanie obiekt turystyczno – wypoczynkowy

Turyści będą mieli z okien widok na wieżę ciśnień? Przy Rogozińskiego powstanie obiekt turystyczno - wypoczynkowy
Wiadomo już, co powstanie przy ulicy Rogozińskiego. Od jakiegoś czasu można tam zauważyć wzmożone prace budowlane. Teren jest rozkopany, a na miejscu widać sprzęt budowlany. W miejscu widocznym na zdjęciu powstanie obiekt turystyczo – wypoczynkowy z garażem podziemnym. Wszystko wskazuje na to, że turyści będą mieli z okien widok na znajdującą się w pobliżu wieżę ciśnień.

Za inwestycją stoi firma Jakon Inwest 3 Sp. z o.o z siedzibą w Tarnowie Podgórnym w województwie wielkopolskim.

– Jak wynika z załączonych zdjęć, pytanie dotyczy nieruchomości położonej przy ul. Stefana Rogozińskiego 2. Decyzją z dnia 26.06.2020 r. zatwierdzony został projekt budowlany i udzielone pozwolenie na budowę dla Jakon Inwest 3 Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, obejmujące budynek turystyczno-wypoczynkowy z garażem podziemnym i niezbędną infrastrukturą techniczną. Do kiedy potrwają prace, zależy od inwestora.
Turyści będą mieli z okien widok na wieżę ciśnień? Przy Rogozińskiego powstanie obiekt turystyczno - wypoczynkowy [1]

Powyższe dane można uzyskać przy pomocy wyszukiwarki publicznej RWDZ (Rejestr Wniosków, Decyzji i Zgłoszeń w sprawach budowlanych). Wystarczy wpisać podstawowe kryteria wyszukiwania w formularzu np. w pozycji – Informacje o obiekcie: województwo, miejscowość, ulica – informuje prezydencki rzecznik, Jarosław Jaz.
źródło: www.iswinoujscie.pl Źródło: iswinoujscie.pl