Two Steps From Hell, twórcy muzyki do trailerów kultowych filmów i gier wystąpią w Polsce!

06/17/22

Two Steps From Hell, twórcy muzyki do trailerów kultowych filmów i gier wystąpią w Polsce!

Światowa premiera koncertowych wykonań z orkiestrą i chórem podczas pierwszej europejskiej trasy 2022! Tam gdzie są ogromne emocje, duże oczekiwania i zapierająca dech w piersiach intensywność, tam można spodziewać się Two Steps From Hell! Ten podbijający platformy streamingowe projekt, prowadzony jest przez producentów muzycznych i kompozytorów – Thomasa Bergersena i Nicka Phoenixa. Już 2 lipca 2022 roku zespół wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie. Polska jest jednym z przystanków na europejskiej trasie zespołu.

Ponad 4 miliardy wyświetleń na YouTube, miliard odtworzeń w streamingu i 4 platynowe płyty powodują, że Two Steps From Hell są jednym z bardziej popularnych muzycznych projektów na świecie. Najciekawsze utwory, zawierające elementy starożytnych pieśni to: “Protectors of the Earth”, “Heart of Courage”, “Victory” i “Archangel”. Two Steps From Hell są również twórcami muzyki do takich trailerów filmowych jak: “Avengers: Endgame”, “Aquaman” czy “Jurassic World”.

„Myślę, że nasza muzyka, brzmiąca znajomo, przywołuje na myśl muzykę filmową. Są to zarazem melodie, które szybko wpadają w ucho, łączące wiele elementów, rock and rollowych. Większa orkiestra, potężniejsze brzmienie to elementy wywołące silne emocje. Dla mnie orkiestra to jeden z najwspanialszych wynalazków ludzkości”, powiedział Nick Phoenix. „Zamiast być mocno skupionym na fabule filmu, staramy się, tworząc muzykę, opowiedzieć naszą historię. Publiczność rozsiadając się wygodnie, zamykając oczy, wyobrażają sobie swój świat”, dodał Thomas Bergersen.Po raz pierwszy w 2022 roku, Two Seps From Hell wyruszają w trasę koncertową na żywo po całej Europie wraz z Orkiestrą i Chórem. W skład zespołu Two Steps From Hell podczas trasy wchodzą niezwykli soliści – wokalistki i wokaliści: Merethe Soltwedt, Úyanga Bold, Kamila Nývltová, kanadyjski perkusista Satnam Ramgotra, wiolonczelistka Helen Nash, litewski multiinstrumentalista Saulius Petreikis oraz gitarzysta Skye Emanuel.

Zapowiada się niezwykły muzyczny show z pokazem świateł i efektów. Wybierzcie się w tę magiczną podróż wraz z Two Steps From Hell. Bilety w cenie od 159 zł są już w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste.  

Harmonogram koncertu:

2 lipca 2022r., godz. 20:00, TAURON Arena Kraków, Kraków

Źródło: Sony Music Poland