Uprzątnięcie liści z ulicy – jest wielkim problemem!? Mija następny tydzień i nic się nie dzieje

Wiemy, że używanie dmuchaw do mokrych i starych liści jest niewskazane. Ale do uprzątnięcia ulicy starego listowia nie potrzeba chyba takich urządzeń. Wystarczy szybka decyzja urzędnika i para rąk. Na taką decyzję czekają pozostałości jesieni przy głównej ulicy miasta. Czekają już grubo ponad tydzień.

Liście z piachem wzdłuż krawężników ulicy Konstytucji 3 Maja czekają na „zlitowanie służb już dobry tydzień”. Najwyraźniej daleko posunięta troska władz o napięty budżet nie pozwala na wydelegowanie małej specjalistycznej maszyny pozostającej w dyspozycji służb. Może lepiej będzie poszukać „starej miotły”?

Sprawa więc „nabiera mocy”. Czy ponad tydzień najtęższe urzędnicze mózgi opracowują strategię zebrania jesiennych pozostałości z centrum miasta?

Przez ten czas przyglądamy się sytuacji i zastanawiamy co można wymyślić by wytłumaczyć tę bezsilność? Jedynym sensownym wytłumaczeniem zdaje się być ogłoszenie przez szefa informacji, że „pewien portal znów się czepia”. A przecież wolimy mieć miasto czyste niż brudne, prawda!

I jak widać nie tylko mamy problem z odśnieżaniem ulic i chodników, ale ze zwykłym porządkiem w mieście.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl