Urzędnicy którzy pracowali przy tunelu. Lachowska tak, prezydent Żmurkiewicz, nie

Urzędnicy którzy pracowali przy tunelu. Lachowska tak, prezydent Żmurkiewicz, nie
Jak zauważył czytelnik naszego portalu, "gazetka reklamowa", którą od pewnego czasu wydaje Urząd Miejski w Świnoujściu, na ogół pełna nudnej urzędniczej propagandy, czasami bywa ciekawym źródłem informacji. Na ostatniej stronie lipcowego numeru, wydrukowano listę osób pracujących przy naszym tunelu, w tym również pracowników Urzędu Miejskiego. Co ciekawe nie ma na tej liście prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza, ale jest na przykład, pracująca w biurze rzecznika prasowego, Hanna Lachowska. Rodzi się pytanie, dlaczego prezydent nie zasłużył sobie, aby być wymienionym wśród tych którzy "pracowali przy naszym tunelu"?. Słabo pracował? A może nie pracował wcale? Takie podejrzenie, to straszny cios w wiarygodność Janusza Żmurkiewicza i my jako redakcja iswinoujscie.pl w ogóle w to nie wierzymy.

Można jednak zapytać, po co Urząd Miejski wydaje pieniądze na Biuletyn Informacyjny drukowany na kredowym papierze, którego stosy zalegają na parapetach i klatkach schodowych?
Urzędnicy którzy pracowali przy tunelu. Lachowska tak, prezydent Żmurkiewicz, nie [1]

Zwłaszcza że informacje tam zawarte, często mylą reklamę z informacją, lub zastanawiają, jak w przypadku opublikowanej listy osób które "pracowały przy naszym tunelu". I braku na niej Janusza Żmurkiewicza.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl