Uwaga! Zapisz w swoim kalendarzu – Event charytatywny dla FundacjiI Animals

Uwaga! Zapisz w swoim kalendarzu - Event charytatywny dla FundacjiI Animals
Już 8 lipca w sobotę zapraszamy Państwa na event charytatywny, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było! Event w stylu Sassy odbywać się będzie w sobotę 8 lipca w godzinach 13-20:00 na Placu Słowiańskim 6/4 – salon Sassy Beauty.

Co dla Państwa przygotowaliśmy?

Przez cały czas trwania eventu będziecie Państwo mogli zakupić produkty od naszych sponsorów – przedsiębiorców działających na terenie Świnoujścia. Przygotowana zostanie strefa gastronomiczna gdzie skosztować będą Państwo mogli między innymi zdrowych przekąsek, Finger-food, wyrobów cukierniczych oraz różowej waty cukrowej. Pojawi się również stoisko z pięknie pachnącymi świecami własnej produkcji. Każdy kto wrzuci dowolny datek na pomoc podopiecznym FUNDACJA ANIMALS, będzie miał możliwość nabycia nietuzinkowych produktów oraz skorzystania z atrakcji.

Przez cały dzień będzie towarzyszył nam rewelacyjny psi fotograf – każdy kto przyprowadzi swojego pupila otrzyma profesjonalne zdjęcie drogą meilową.

O godzinie 17:30 zapraszamy Państwa na beauty sympozja. W związku z tym, że skóra to wizytówka każdej kobiety – tematem wykładu będzie: „Odmłodź swoją skórę o 10 lat”. Rewelacyjna kosmetolog Kamila Słupińska opowie o tym, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja domowa. Dzięki Kamili dowiecie się również, jakie błędy popełniacie przy codziennej pielęgnacji skóry oraz nad czym popracować aby skóra zyskała młodszy wygląd. Kamila przedstawi także, efekty zabiegów nieiniekcyjnych wykonywanych w gabinecie. Następnie opowiemy Państwu o zabiegach iniekcyjnych, które pomogą przywrócić skórze blask i cieszą się w Sassy ogromnym zainteresowaniem. Prezentacje przygotuje nasza niezastąpiona zabiegowiec Paulina Warzocha – Mgr kosmetologii i studentka pielęgniarstwa na PUM.
Uwaga! Zapisz w swoim kalendarzu - Event charytatywny dla FundacjiI Animals [1]

Po chwilii edukacji, będziecie mogli Państwo odprężyć swój umysł przy zapierającym dech w persiach pokazie barmańskim. Pokaz rozpocznie się o godzinie 18:30. Do godziny 20:30 będziecie mogli Państwo skosztować pysznych i intrygujących drinków bezalkoholowych z baru letniego.

O godzinie 19:00 odbędzie się koncert niesamowicie utalentowanych lokalnych artystów.

Tego wieczoru wystąpią dla Was: Gabs, GABRYCH, Oly i Panda. Artyści wykonają swoje autorskie utwory oraz covery.

Podczas trwania eventu, będzie towarzyszyć nam dj. – Marcin LechickiUwaga! Zapisz w swoim kalendarzu - Event charytatywny dla FundacjiI Animals [2]

Na naszym evencie, nie zabraknie również koła fortuny, którym będziecie mogli Państwo zakręcić, aby wygrać poniżej wymienione nagrody tj.
NAGRODY GŁÓWNE

Tort na 10 porcji

Kolacja dla dwóch osób na kwotę 250 zł

Realizacja dźwięku (nagranie pełnej piosenki – w tym bit, tekst itp) w profesjonalnym studio

Karnet Open na miesiąc na siłownie

karnet na 10 obiadów

voucher na 2osobowy catering box
voucher na zabieg kosmetologiczny o wartości 200 zł
voucher na strzyżenie oraz mycie małego psa (do 6kg)
Voucher na jednoetapowe polerowanie lakieru ONE STEP

Voucher na bezpłatną wizytę kontrolną w gabinecie fizjoterapii.

Wizyta diagnostyczna stóp pod kątem fizjoterapeutycznym.

Box prezentowy

Vouchery na zestaw kawa + ciastko

Drobne upominki z wosku

przewidujemy, również liczne nagrody pocieszenia.

Widzimy się 8 lipca Nie może Was zabraknąć!

Organizatorem imprezy są: Oliwia Czarnowska oraz Jagoda Brandys – właścicielki salonu Sassy Beauty w Świnoujściu. Głównym partnerem imprezy jest Fundacja Animals ŚwinoujścieŹródło: iswinoujscie.pl