Uważajcie na siebie po zmroku! Na ulicach Świnoujścia jest coraz bardziej niebezpiecznie!

Uważajcie na siebie po zmroku! Na ulicach Świnoujścia jest coraz bardziej niebezpiecznie!
Coraz mniej bezpiecznie robi się na ulicach naszego miasta. W niedzielny wieczór, 9 maja w dzielnicy nadmorskiej doszło do brutalnego napadu. Nieznani sprawcy okradli oraz pobili 33 – letniego mężczyznę, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia. Na ulicę Bolesława Chrobrego na wysokości ulicy Kapitańskiej wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. Mężczyzna z urazem głowy trafił do świnoujskiego szpitala. Sprawą zajmie się prokuratura w Świnoujściu.

– Zgłoszenie dotyczyło 33-letniego mężczyzny, który miał zostać pobity przez nieznanych sprawców. Pacjent doznał urazu głowy, został zabezpieczony i przetransportowany do szpitala – poinformowała portal iswinoujscie.pl Paulina Heigel rzecznik prasowy, WSPR w Szczecinie.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 9 maja około godziny 23:30. Na Chrobrego przyjechały dwa radiowozy policyjne oraz pogotowie ratunkowe. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze udali się do pobliskiego parku. Policjanci z latarkami przeczesywali park w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów, bądź porzuconych przez sprawców w trakcie ucieczki przedmiotów.

Na ulicach naszego miasta robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Coraz częściej dochodzi do włamań, rozbojów, oraz napadów. Tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy doszło do kilku zdarzeń w których sprawcy użyli noża. Czy oznacza to, że mieszkańcy Świnoujścia nie mogą się już czuć bezpiecznie na ulicach miasta? Niestety wszystko na to wskazuje. Apelujemy zatem do Was drodzy Czytelnicy, abyście szczególnie po zmroku zachowali ostrożność!

źródło: www.iswinoujscie.pl Źródło: iswinoujscie.pl