Victor Ray prezentuje „Halfway There”

Źródło: Universal Music Polska
03/11/24

Victor Ray prezentuje „Halfway There”

„Halfway There” to nowy singiel Victora Raya. Utwór jest następcą znakomicie przyjętego „Comfortable” ze stycznia tego roku.

Premiera zbiegła się z informacją o tym, że stający się praktycznie z dnia na dzień gwiazdą artysta wyprzedał koncert w londyńskim Lafayette w zaledwie sześć godzin. Tym samym artysta może się pochwalić wyprzedaniem wszystkich koncertów, które zagrał w tym mieście w ramach dwóch europejskich tras koncertowych.

Profile Victora w mediach społecznościowych obserwuje 4,2 mln osób. Artysta zgromadził na nich dotychczas ponad miliard odsłon. Nie da się ukryć, że artysta jest jedną z najgorętszych nowych twarzy na scenie muzycznej. „Comfortable” trafiło na rotację BBC Radio 1, zdobywając tytuły Jack Saunders’ Track of the Week oraz BBC Introducing Track of the Week.

Nowy singiel uderza w inną nutę niż imponującym soulowy „Comfortable” i pokazuje wpływy R&B w jego muzyce. Warstwa instrumentalna bazuje na basowym groovie, po którym Victor podróżuje pewnie, demonstrując imponujące umiejętności wokalne.

– „Halway There” opowiada o pierwszym spotkaniu z osobą, w której się podkochujemy. Emocje są tak silne, że biorą nad nami górę i cała ostrożność po prostu znika – mówi o tekście utworu Victor.

Oba tegoroczne utwory znajdą się na trzeciej EP-ce Victora Raya, która ukaże się w tym roku nakładem Decca Records.

blank