Viki Gabor powraca z nowym singlem i zapowiada trzeci, studyjny album!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Po sukcesie albumu „ID” i kilkumiesięcznej przerwie od wydania ostatniego singla Viki Gabor otwiera nowy muzyczny rozdział. Przez ostatnie miesiące pracowała nad albumem, którego zapowiedzią jest energetyczny singiel „Daj mi znak”. Wybrzmiewa w nim świeża energia i elektryzujący głos artystki, która po raz kolejny pokazuje, że robi w życiu to, co ją uskrzydla – zarówno życiowo jak i muzycznie.

Jest to piosenka wakacyjna, bardzo taneczna. Tworzyłam ją z fajnymi ludźmi: z Margaret, KaCeZetem i z producentem z Londynu, Bavem, którego poznałam właśnie przez Maggie i KaCeZeta i razem w czwórkę działaliśmy sobie nad tym numerem. Bav pracował wcześniej z bardzo fajnymi ludźmi, np. Beyonce, Ritą Orą, Justinem Bieberem.

mówi artystka.

Viki Gabor – Daj mi znak

Go to Viki Gabor – Daj mi znak.

Czytaj więcej

Viki cały czas jest w trasie. Czy to w letniej trasie koncertowej, czy między Krakowem a Warszawą, między Berlinem a Londynem. Lotnisko, czy samochód managerów w drodze na kolejne zawodowe zobowiązania, to jej drugie domy. Rodzina, praca i znajomi są w innych miejscach na ziemi, do każdego z tych miejsc Viki czuje pewne przywiązanie, lecz wciąż nie ma tego swojego własnego, jedynego domu. Jest swego rodzaju nomadką.
Viki Gabor_Daj mi znak _okladka SINGLA_3000x3000.jpg
Na albumie, którego zapowiedzią jest singiel „Daj mi znak”, usłyszymy szesnastoletnią Viki, która robi to co ją uskrzydla. Ludzie próbują sprowadzać Viki na ziemię swoimi komentarzami, szufladkować ją muzycznie i wizerunkowo. Podcinać skrzydła. Viki jednak to ignoruje, odrzuca i z dystansem odlatuje w kolejne miejsca będąc ponad to wszystko co dzieje się w internecie.
Singlowi towarzyszy intrygujący, wizerunkowy klip w reżyserii Pawła Grabowskiego.
blank