W ten weekend zmiana czasu. Znów przestawimy zegarki

Świnoujście – iswinoujscie.pl » W ten weekend zmiana czasu. Znów przestawimy zegarki


iswinoujscie.pl • Sobota [24.10.2020, 14:33:45] • Polska

W ten weekend zmiana czasu. Znów przestawimy zegarki

fot. iswinoujscie.pl

Już w ten weekend nastąpi zmiana czasu. W nocy, z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. To oznacza, że znów będziemy musieli przestawić nasze zegarki. Tym razem przestawimy wskazówki zegara z godziny 3:00 na 2:00. Mamy zatem dobrą wiadomość dla wszystkich śpiochów. Będziecie spać o godzinę dłużej!

Te zmiany najprawdopodobniej najbardziej odczują osoby podróżujące w nocy pociągami. Te staną na godzinę na przymusowy postój.

źródło: www.iswinoujscie.pl

■ W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy turniej VIII Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble zostaje odroczony ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 23.10.20 znowu 17 osób (7 kobiet w średnim wieku, 4 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn) ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 22.10.20 m. Świnoujście – 17 osób (9 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 mężczyzn w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn) ■ Urząd Miasta Świnoujście: Sześć osób aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w związku ze stwierdzeniem u nich wirusa SARS-CoV-2. Większość pracowników, którzy w ostatnich dniach przebywali na kwarantannie, po jej zakończeniu i negatywnym wyniku w kierunku obecności wirusa, wróciło już do pracy. Na kwarantannie pozostają trzy osoby – informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych ■ Promenada zmienia kolor? Po ostatnich wichurach i sztormie, promenada zmieniła wygląd. Przybrała typowo jesienne barwy. Wiatr, który łamał i wyrywał drzewa z korzeniami, znacznie przerzedził ich korony. Spadło mnóstwo liści i igieł, to normalne przy jesiennych porywach wiatru. Jednak wietrzna pogoda skończyła się w czwartek, a skutki widać do tej pory ■

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl