Waima, Bambi i LukS z mocną premierą! „Chwile” już dostępne.

06/30/23

Waima, Bambi i LukS z mocną premierą! „Chwile” już dostępne.

Na takie „Chwile” czeka chyba każdy słuchacz nowej fali rapu. Waima, Bambi i LukS serwują fanom energetyczną bombę, która z pewnością narobi sporo zamieszania na scenie. Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych, a teledysk do niego można obejrzeć na kanale ZIOMALEO na YouTube.

To pracowity czas dla Waimy, który w tym miesiącu skończył dopiero 19 lat, a w ubiegłym napisał egzaminy maturalne. Zanim to nastąpiło, raper zapowiedział swój debiutancki album „CAMELEO” i rozpoczął współpracę z Sony Music Entertainment Poland. Chwilę później do sieci trafił pierwszy singiel promujący to wydawnictwo – opatrzony futurystycznym teledyskiem „HOTLINE”.

Przy drugim singlu Waima postawił na trio, w którym wsparli go Bambi i LukS. Wspólny utwór dwojga artystów z tego grona był kwestią czasu – Waima i Bambi mieli już zresztą okazję wykonać go na żywo, co tylko rozbudziło apetyty ich fanów. „Chwile” są bowiem kawałkiem modelowo wpisującym się w trendy panujące obecnie na rapowej scenie. Tłem dla nasyconego autotune’em, melodyjnego, wykonywanego na dwa głosy refrenu jest rage’owy bit, który w partii Bambi płynnie przechodzi w popularny jersey club. Ta mieszanka sprawia, że można z przekonaniem stawiać „Chwile” w roli pretendenta do tytułu „trapowy singiel lata 2023”.

IG Waima

IG Bambi

IG LuKs

Źródło: Sony Music Poland