White 2115 z nowym singlem po długiej przerwie! „Spadająca Gwiazda” już dostępna

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Pogoda w ostatnich dniach nie była nawet wiosenna, wszyscy mogliśmy poczuć podmuch nadchodzącego lata. To znak, że najwyższy czas, by na scenę powrócił jego niekwestionowany król – White 2115! Jego najnowszy singiel „Spadająca Gwiazda” zapowiada kolejny, piąty już solowy album, który ukaże się w tym roku.
White 2115 dopiero co cieszył się niesamowitym osiągnięciem, jakim było przekroczenie przez jego najpopularniejszy kawałek „California” bariery 100 milionów odtworzeń w Spotify, co uczyniło go najpopularniejszym polskim utworem rapowym na tej platformie. Przy tej okazji ogłosił, że wraz ze swoim nadchodzącym albumem idzie „na swoje”, a najnowszy krążek wyda pod własnym szyldem we współpracy z Sony Music Entertainment Poland. Nie trzeba było długo czekać na jego muzyczną zapowiedź, bowiem właśnie dziś ukazał się pierwszy singiel promujący to wydawnictwo.

Do sieci trafiła dziś „Spadająca Gwiazda”, utwór brzmieniowo wpisujący się w tę rockową część wizerunku i dyskografii White’a 2115, w którym słychać wyraźne inspiracje przedstawicielami amerykańskiego punku. Utworowi skomponowanemu przez Pedro we współpracy z DKanee towarzyszy także klimatyczny teledysk, który można obejrzeć na nowym kanale White’a 2115 na YouTube.
Wraz z premierą teledysku wystartowała także przedsprzedaż dedykowanego merchu, który już teraz można zamawiać na stronie https://white2115.com – tam również znajdziecie więcej szczegółów.
blank