WILHELM powraca z letnim hitem „Stawiam na najgorsze”

blank

Źródło: Warner Music Poland
06/26/24

WILHELM powraca z letnim hitem „Stawiam na najgorsze”

Wilhelm prezentuje swój najnowszy letni singiel „Stawiam na najgorsze”, utwór o odwadze, ryzyku i chwytaniu dnia. Pełna energii piosenka doskonale oddaje beztroski klimat letnich dni, zachęcając do podejmowania wyzwań i życia na pełnych obrotach. 

„Stawiam na najgorsze” to letnia odsłona Wilhelma. Artysta śpiewa o stawianiu wszystkiego na jedną kartę, podkreślając, że wybiera „wóz albo przewóz”. Przekaz utworu oscyluje wokół podejmowania odważnych decyzji i korzystania z chwili, co oddaje swobodny, letni nastrój. To piosenka, która idealnie pasuje do beztroskich, słonecznych dni, pełna energii i gotowości do podejmowania wyzwań.

Wilhelm to debiutujący artysta w szeregach Warner Music Poland. Jest autorem tekstów, producentem, kompozytorem i multiinstrumentalistą. Na co dzień gra w zespole Kacperczyki na saksofonie. Jego utwory są refleksjami, odzwierciedlającymi życiowe doświadczenia i przemyślenia. Jego wizerunek emanuje siłą i wpływem kultury amerykańskiej, co nadaje mu charakterystyczny styl.