Wszyscy czekamy na „Powroty”! Nowy utwór Marii Niklińskiej!

Maria Niklińska – Powroty

Powroty” to nowy, lekki utwór Marii Niklińskiej, kolejny zapowiadający jej muzyczny projekt „Marlen”.  Powroty to utwór, który Maria odkryła podczas narodowej kwarantanny i stwierdziła, że jest bardzo adekwatny do aktualnego czasu i musi go wydać!
Utwór jest swego rodzaju opowieścią o oczywistych relacjach, choć pełnych lęku i niepewności.  O mijaniu się i czekaniu. Ale ma też drugie przesłanie. Bo któż z nas nie czeka na powroty? Do „popandemicznej” rzeczywistości, do pracy, do przyjaciół, do podróży na koniec świata? Czas wydania tego utworu nie jest przypadkowy, i jak zdradziła Artystka – długo czekał na odpowiedni czas. 
Ten utwór swoimi brzmieniami niesie nadzieję, i w pewnym stopniu próbuje stać się odpowiedzią na zadane pytanie: „Kiedy przyjdzie czas na powroty?”Tekst i muzyka są autorstwa Marii Niklińskiej.

Maria Niklińska – aktorka, piosenkarka. Podczas pandemii uczestniczyła  w bardzo wielu projektach on-line, czytała bajki (instanocka), a także grała wirtualne koncerty.  W tym trudnym czasie właśnie,  sama wyreżyserowała i wyprodukowała teledysk do utworu.