Wybierz zawód Policjanta! Połącz służbę z pasją. Zobacz film!

Decydując się na wstąpienie w szeregi blisko 100-tysięcznej formacji, jaką jest Policja, wybieramy zawód, który umożliwia połączenie pasji ze służbą jako Policjant Ruchu Drogowego w patrolu motocyklowym, Detektyw Wydziału Kryminalnego, Przewodnik Psa Służbowego, Policjant Rewiru Dzielnicowych czy Policjant z Posterunku Wodnego, który patroluje akweny z wykorzystaniem łodzi służbowej.

[embedded content]

Służba w szeregach Policji daje nie tylko wiele możliwości na realizowanie swoich pasji, ale także umożliwia rozwój zawodowy, zapewnia rozbudowany system socjalny i gwarancję stałych warunków pracy oraz nabycie praw emerytalnych po 25 latach służby.

Najważniejszy jest jednak fakt, że robiąc to, co daje nam wiele satysfakcji, pomagamy także tym, którzy właśnie tej pomocy potrzebują.

Decyzją Komendanta Głównego Policji czas trwania szkolenia zawodowego podstawowego realizowanego w warunkach ogłoszonego stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii został skrócony do 71 dni.

Wszelkie informacje dotyczące przyjęcia do służby na terenie województwa zachodniopomorskiego dostępne są pod linkiem – bip.szczecin.kwp.policja.gov.pl/KWS/praca-sluzby-mundurowe/30347,INFORMACJA-O-PRZYJECIACH-DO-SLUZBY-W-POLICJI-w-2020-r.html. Wszyscy zainteresowani podjęciem służby w Policji mogą także zgłaszać się bezpośrednio do Wydziału Kadr KMP w Świnoujściu w celu uzyskania niezbędnych informacji lub pomocy.

sierż. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl