Wywrotka doszczętnie spłonęła na drodze krajowej DK3. Zobacz film!

Wywrotka doszczętnie spłonęła na drodze krajowej DK3. Zobacz film!
W niedzielne popołudnie, tuż przed godziną piętnastą na drodze krajowej DK3 pomiędzy Międzyzdrojami a Świnoujściem doszło do niecodziennego zdarzenia. Wywrotka jadąca w stronę Świnoujścia nagle zaczęła palić się, zmuszając kierowcę do natychmiastowego zatrzymania pojazdu.

Kierowca, zorientowawszy się w sytuacji, szybko zaparkował swój pojazd na poboczu i opuścił kabinę. Mimo jego błyskawicznej reakcji, cała kabina pojazdu szybko zajęła się ogniem.

Na miejsce zdarzenia przyjechały straże pożarne PSP ze Świnoujścia. Niestety, mimo ich natychmiastowej interwencji, wywrotka doszczętnie spaliła się. Siła ognia była na tyle duża, że żadne gaśnice nie byłyby w stanie go ugasić. Ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie i mocno, co widać na zdjęciach z miejsca zdarzenia. Na nich widać ogromne płomienie i gęsty, czarny dym, który był widoczny nawet z plaży na prawobrzeżu.
Wywrotka doszczętnie spłonęła na drodze krajowej DK3. Zobacz film! [1]

W wyniku tego zdarzenia, ruch na drodze DK3 pomiędzy Międzyzdrojami a Świnoujściem został utrudniony. Pożar wywrotki spowodował znaczne utrudnienia dla innych kierowców. Przez jakiś czas droga była częściowo zablokowana, co prowadziło do sporych korków.

Na szczęście, kierowca wydaje się być nienaruszony fizycznie, choć zdarzenie to na pewno było dla niego dużym szokiem.Wywrotka doszczętnie spłonęła na drodze krajowej DK3. Zobacz film! [2]

Przypominamy, że bezpieczeństwo na drodze powinno być dla nas wszystkich priorytetem. W przypadku zauważenia jakichkolwiek niepokojących sygnałów z naszego pojazdu, takich jak dym czy dziwne zapachy, zawsze powinniśmy natychmiast zatrzymać pojazd i skontaktować się z odpowiednimi służbami.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl