YoungBoy Never Broke Again otwiera nowy rozdział

01/18/23

YoungBoy Never Broke Again otwiera nowy rozdział

YoungBoy Never Broke Again nie marnuje czasu. 2023 rok rozpoczął wydając niezwykle oczekiwany album „I Rest My Case” oraz promujący go najnowszy singiel „BLACK”.

Nominowany do nagrody Grammy raper z Luizjany należy do najczęściej słuchanych artystów na świecie. Najnowsze wydawnictwo jest jego oficjalnym debiutem pod szyldem własnej wytwórni Never Broke Again, LLC i Motown Records.  

Utwór „BLACK” wyróżnia się mocnym basem, klawiszami i niepowtarzalnym flow YB. Oficjalny teledysk przenosi jego energię na wielki ekran. Na płycie znajdziemy też takie perełki jak „GROOVY” (wyjątkowo trafny tytuł!), „TOP GIRL” czy „I LOVE YB”, który odzwierciedla jego dotychczasowy wpływ na kulturę.

YoungBoy Never Broke Again uruchomił podcast dla użytkowników Amazon Music, YOUNGBOY NEVER BROKE AGAIN RADIO SHOW. W swoim programie gościł już między innymi Rich the Kid oraz Blueface.

YB wciąż zdobywa pochwały krytyków. Billboard niedawno nazwał go „jednym z czołowych wykonawców”. „The Source” umieścił go na liście 5 najlepszych artystów hip-hopowych 2022 roku, a następnie nazwał „jednym z najbardziej płodnych raperów na świecie”. NPR słusznie zauważył: – YoungBoy wydaje się mieć wiecznie wciśnięty przycisk WYŚLIJ. Jest twórczy, ale i konsekwentny, a także wiecznie aktywny, zarówno w twórczości, jak i online. Tworzy w idealnym, pożądanym przez algorytm tempie.

YoungBoy Never Broke Again zinfiltrował każdy zakątek kultury. Wyszedł z ciemności otaczającej Baton Rouge w Los Angeles i niemalże natychmiast stał się ikoną pokolenia. Do tej pory zgromadził ponad 10 miliardów streamów. Ma na koncie dziesiątki złotych, platynowych i multiplatynowych certyfikatów oraz osiem debiutów w Top 10 Billboardu, w tym cztery na samym szczycie listy. Wydany w sierpniu „The Last Slimeto” pokrył się złotem i uplasował na 2. miejscu.

YB może pochwalić się ponad 16 milionami słuchaczy miesięcznie, co czyni go jednym z 350 najczęściej słuchanych artystów na Spotify. Tegoroczny debiut w Motown to dopiero początek największej ery w jego imponującej karierze.

Tracklista:

1. TOP GIRLS

2. BLACK

3. LOUIE V

4. SWAG ON POINT

5. BITCH YEAH

6. RED

7. DOUBLE CUP

8. FIGHT WITH MY SHEETS

9. RAGE

10. TOP HATERS

11. JUST LIKE ME

12. RIDE ME

13. NOT MY FRIEND

14. MINI ME

15. CLEAR

16. I LOVE YB SKIT

17. GROOVY

18. SAME THANG

19. HEY POPS
Źródło: Universal Music Polska