YoungBoy Never Broke Again znów połączył siły z Nicki Minaj

04/12/23

YoungBoy Never Broke Again znów połączył siły z Nicki Minaj

Raper z Luizjany nie pozwala sobie na nudę

Dopiero co wydał „I Rest My Case”, a już szykuje się do premiery kolejnego krążka „Don’t Try This At Home”, którego premierę zaplanował na 21 kwietnia. Płytę zapowiada utwór „WTF” – trzecia współpraca z Nicki Minaj.

Artyści po raz pierwszy połączyli siły w „What That Speed Bout” z 2020 roku. „WTF” to nie tylko świetny kawałek, ale i ostrzeżenie dla rywali z branży oraz internetowych trolli – z YB i Nicki nie warto zadzierać.

„Who the fuck these new faces? Around inside my business”, rapuje YoungBoy w rytm bluesowej gitary. Po chwili dołącza do niego Nicki: „Cross YoungBoy, then you cross the queen, all them internet games turn boys to memes / Keep sleeping on the team, we gon’ pause your dreams”.

„WTF” jest następstwem singli „Next” i „Demon Party”, które znajdą się na nadchodzącym albumie 23-latka. „Don’t Try This At Home” to jego szósty w karierze, a także drugi tegoroczny projekt – raper wszedł w 2023 rok z albumem „I Rest My Case”. Tym samym po raz piąty z rzędu zasiadł w pierwszej dziesiątce listy Billboard 200, debiutując na 9. miejscu.

YoungBoy Never Broke Again zinfiltrował każdy zakątek kultury. Wyszedł z ciemności otaczającej Baton Rouge w Los Angeles i niemalże natychmiast stał się ikoną pokolenia. Do tej pory zgromadził ponad 30 miliardów streamów. Ma na koncie ponad 100 złotych, platynowych i multiplatynowych certyfikatów.

YB może pochwalić się ponad 16 milionami słuchaczy miesięcznie, co czyni go jednym z 350 najczęściej słuchanych artystów na Spotify. Szczególny sukces odnosi na YouTubie, gdzie jest najczęściej odtwarzanym artystą wszech czasów – ma tam już ponad 12 miliardów wyświetleń.

Zdawać by się mogło, że YoungBoy osiągnął już wszystko. Tegoroczny debiut w Motown to jednak dopiero początek największej ery w jego imponującej karierze.
Źródło: Universal Music Polska