Z okazji Dnia Matki Soliści Studium wokalnego UTW w Świnoujściu zaśpiewają online!

Co roku, z okazji pięknego święta-Dnia matki występowali z okolicznościowym koncertem na deskach Sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury. W tym roku korona wirus pokrzyżował te plany. Ale piosenki w ich wykonaniu, z dedykacją dla mam zabrzmią w Internecie!

Nie na darmo Uniwersytet Trzeciego Wieku w swojej ofercie ma m.in. zajęcia komputerowe! Dzięki połączeniu ich zamiłowania do pięknego śpiewu z informatyką, już w najbliższą niedzielę będziemy mieli okazję wysłuchać piosenek z koncertu, który odbyłby się na tradycyjnej scenie gdyby nie obostrzenia związane z rozwojem pandemii. Internetowy koncert pt „Dziękuję Ci Mamo” odnajdziemy na facebookowym profilu UTW Świnoujście już w najbliższą niedzielę, 24 maja od godziny 16.00

W repertuarze koncertu znajdą się najpiękniejsze piosenki napisane dla mam. Każdy solista nagrał samodzielnie w swoim domu piosenkę o tematyce związanej z tym pięknym świętem. Ponieważ wykonawcy nie mogli w tym roku wystąpić na tradycyjnej scenie zapraszają wszystkich do swoich domów dla mam zaśpiewają : Barbara Wierzbicka, Halina Nowak , Maria Romanowska, Leonarda Paczkowska, Marta Kozłowska, Jan Adamski i Józef Mol pod dyrekcją Barbary Okoń.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl