Żabson wypuszcza nowy singiel z Bedoesem, którym rozpoczyna przedsprzedaż płyty Ostatni Ziomal

60eadf733898d6182f9fd22cd74a4933

02/21/23

Żabson wypuszcza nowy singiel z Bedoesem, którym rozpoczyna przedsprzedaż płyty Ostatni Ziomal

„Sidehoe” to prawdopodobnie najbardziej zaskakujące skrzyżowanie działalności artystycznych, które znajdą się na nowej płycie Żabsona.

Na www.internaziomale.pl właśnie wystartował preorder albumu Żabsona pt. „Ostatni Ziomal”. Poza wydaniem CD warto zwrócić uwagę na Box Deluxe, w którym znajdziemy dodatkowo koszulkę, plakat, pakiet wlepek oraz aluminiowy bidon – wszystko utrzymane w stylistyce nowej płyty. Jednocześnie warto przypomnieć o starcie trasy koncertowej Żabsona, którą muzyk otwiera na deskach warszawskiej hali Torwar. 

Bilety na wybrane wydarzenia dostępne są na stronie:

Wraz z uruchomieniem przedsprzedaży na kanale YouTube INTERNAZIOMALE wystartowała premiera teledysku do singla „Sidehoe”, w którym usłyszymy gościnną zwrotkę Bedoesa. Dla wielu słuchaczy to artystyczne zderzenie może okazać się dużym zaskoczeniem, ale jest to zaskoczenie niosące za sobą zdecydowanie pozytywny wydźwięk. Poza potężną energią, którą niosą obaj raperzy na uwagę zasługuje teledysk zrealizowany przez ekipę Nanimo Films.

„Ostatni Ziomal” – to trzeci, a zarazem ostatni z Ziomalskiej trylogii album Żabsona. Podsumowuje on drogę, którą przeszedł artysta, nie tylko jako raper, ale także jako człowiek. Album, który nie pozostawi złudzeń i wyróżni się na tle tego co ostatnio słyszeliście. Niezwykle szczery, emocjonalny i mocny krążek, zamykający pewien etap kariery Ziomala.
Źródło: Universal Music Polska