Zachodni sąsiedzi mogą już jechać do Polski. Na ulicach ruch większy, parkowanie znów jest problemem

 Zachodni sąsiedzi mogą już jechać do Polski. Na ulicach ruch większy, parkowanie znów jest problemem
Polska od 9 maja została skreślona z listy krajów wysokiego ryzyka. W efekcie rozporządzenia Ministra Niemiec Polska od 9 maja została skreślona z listy krajów wysokiego ryzyka. Na efekty tej decyzji nie trzeba było długo czekać. Przez przejścia graniczne w stronę miasta ciągnie sznur samochodów.

Otwarcie granicy zbiegło się u nas z kolejnym etapem luzowania obostrzeń. Możliwość korzystania z ogródków gastronomicznych jest na pewno dodatkowym magnesem dla sąsiadów. Momentalnie wypełniły się miejsca przy stolikach na Placu Wolności.
 Zachodni sąsiedzi mogą już jechać do Polski. Na ulicach ruch większy, parkowanie znów jest problemem [1]

To co cieszy właścicieli kawiarni, nie jest niestety powodem radości dla miejscowych kierowców. Od razu, na ulicach robi się ciasno, o parkingach już nie wspominając. Zachodni sąsiedzi mogą już jechać do Polski. Na ulicach ruch większy, parkowanie znów jest problemem [2]

W rachunku zysków i strat liczy się jednak ożywienie, które na pewno przełoży się na wzrost obrotów lokalnych firm. Zbyt długo czekaliśmy na tę chwilę by teraz narzekać. Zachodni sąsiedzi mogą już jechać do Polski. Na ulicach ruch większy, parkowanie znów jest problemem [3]

Powrót do przygranicznej normalności prowokuje jednak także powrót problemów, z którymi od lat miasto nie może sobie poradzić.
źródło: www.iswinoujscie.pl Źródło: iswinoujscie.pl