Zaginięcie Niko

Zaginięcie Niko
W nocy z działki swoich właścicieli został skradziony Niko – pies rasy owczarek niemiecki, który był dla nich nie tylko towarzyszem, ale także członkiem rodziny. Właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionego psa całą społeczność, aby pomóc w jego odnalezieniu.

Pies, który wabił się Niko, został ukradziony w nocy z działki jego właścicieli, którzy podejrzewają, że sprawca wyłamał płot, aby dostać się na teren ich posesji.

Właściciele psa są w rozpaczy i proszą o pomoc w odnalezieniu swojego ukochanego zwierzaka. Niko był bardzo przyjaznym psem, który uwielbiał skakać i bawić się ze swoimi właścicielami. Miał na sobie czerwoną obrożę, ale niestety nie wiadomo, czy sprawcy ją jeszcze na nim zostawili.
Zaginięcie Niko [1]

Właściciele psa proszą, aby każdy, kto zna jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia psa, skontaktował się z nimi za pośrednictwem adresu mailowego hekaczipl03@gmail.com lub na tel. 782226365. Każda pomoc będzie mile widziana.

Kradzież zwierząt jest poważnym przestępstwem, a wiele rodzin traci swoich ukochanych członków rodzin z powodu bezwzględnych przestępców. Niko to nie tylko pies, towarzysz i przyjaciel, ale także członek rodziny. Dlatego też ważne jest, aby zjednoczyć się i działać razem, aby pomóc odnaleźć zaginionego psa i zapobiec przyszłym kradzieżom.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat zaginionego psa Niko, skontaktuj się z właścicielami, aby pomóc im w powrocie swojego ukochanego zwierzaka do domu.
źródło: www.iswinoujscie.pl