Zak Abel, po świetnie przyjętym „Freedom” z Kygo, prezentuje solowy singiel „Be Kind”

02/26/21

Zak Abel, po świetnie przyjętym „Freedom” z Kygo, prezentuje solowy singiel „Be Kind”

Zak napisał utwór razem z Nate’em Cyphertem (Marshmello, Bebe Rexha), a za produkcję odpowiada Nick Ruth.

Czy to za sprawą występów na Instagramie czy przez regularne interakcje z fanami poprzez media społecznościowe, Zak Abel zawsze dba o kontakt z ludźmi. Słuchanie innych i rozmowy stanowią ważny punkt wyjścia w jego kompozycjach. Jak mówi artysta: – Dzięki takiemu podejściu zdałem sobie sprawę z czegoś bardzo ważnego: nawet jeśli wszyscy pochodzimy z różnych środowisk, wszyscy mamy podobne doświadczenia, co najwyżej w innej kolejności.

„Be Kind” to utwór pełen groove’u, który z miejsca wprawi słuchaczy w dobry nastrój. Artysta podkreśla: – Żyjemy w dziwnych czasach, w których jesteśmy bardzo podzieleni i nietolerancyjni. Często dyskryminujemy ze względu na rasę, religię, orientację seksualną czy identyfikację płciową. A tak naprawdę naszym najważniejszym elementem składowym jest osobowość! Każdy powinien mieć prawo do wyrażania siebie. Ja to szanuję i oczekuję, że ja również będę akceptowany taki, jaki jestem.

„Be Kind” to następca „Freedom” z 2020 – kawałka nagranego ze słynnym producentem Kygo. Utwór ma już ponad 100 mln streamów. Na 2021 Zak Abel planuje dużo premier. Zack Pack (bo tak nazywają się fani artysty) może szykować się na wiele dobrego!
Źródło: Universal Music Polska