Zaproszenie do korzystania z siłowni w obiekcie Uznam Arena

Zaproszenie do korzystania z siłowni w obiekcie Uznam Arena
Po wielu latach oczekiwań w Świnoujściu na dużym osiedlu przy ul. Grodzkiej 5, powstał nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny Uznam Arena.

W obiekcie funkcjonują hala sportowa z siłownią i ścianką wspinaczkową oraz pływalnia kryta z sauną fińską.

Obiekt jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00.

Dzisiaj chcielibyśmy przypomnieć, że na Pływalni Krytej znajdują się dwie niecki: sportowa i rekreacyjna. Z basenu rekreacyjnego mogą korzystać również niemowlaki. Woda spełnia wysokie wymogi nałożone przepisami. W basenie znajduje się również enklawa z atrakcjami wodnymi: 2 masażery ścienne pleców i 1 masażer karku tzw. wodospad. Niecka w najgłębszym miejscu ma głębokość 1,2 m. W strefie basenowej znajduje się sauna fińska.
Zaproszenie do korzystania z siłowni w obiekcie Uznam Arena [1]

Hala sportowa o wymiarach posiada pełnowymiarowe boiska do koszykówki, siatkówki, badmintona, tenisa, niepełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej i halowej piłki nożnej, siłownię oraz ściankę wspinaczkową.

Siłownia wyposażona jest w następujące urządzenia: wyciąg górny i dolny, bieżnia, 2 Atlasy Fitness, ławki dwustronne, ławka z gryfem olimpijskim, hantle, obciążniki.Zaproszenie do korzystania z siłowni w obiekcie Uznam Arena [2]

Bilet za 1 godzinę siłowni kosztuje 20,00 zł a karnet na 5 wejść – 95,00 zł lub 10 wejść 180,00 zł.

Zapraszamy również do korzystania z nieodpłatnej ścianki wspinaczkowej.

Uznam Arena jest w pełni dostosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obecnie zapraszamy do odwiedzin zgodnie z regulacjami ws. zasad funkcjonowania w czasie epidemii.Zaproszenie do korzystania z siłowni w obiekcie Uznam Arena [3]

Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. 91 321 5410 w.23.

Serdecznie zapraszamy

OSiR Wyspiarz