Zastępca prezydenta Świnoujścia złożyła rezygnację naprawdę, czy tylko uległa chwilowym emocjom?

Zastępca prezydenta Świnoujścia złożyła rezygnację naprawdę, czy tylko uległa chwilowym emocjom?
Zastępca prezydenta miasta Świnoujście Barbara Michalska na sesji kwietniowej w emocjonalnym wystąpieniu i po zarzutach radnego Nowickiego o nienależyte wywiązywanie się z obowiązków służbowych, czego efektem jest brak od 8 lat przejścia pod torami w Przytorze Łunowie – poinformowała, że już złożyła rezygnację ze swojego stanowiska i ją podtrzyma. Do dzisiaj nieznane są jednak szczegóły tej rezygnacji i czy nie były to chwilowe emocje zastępczyni urażonej krytyką radnego.

Wypowiedzi Michalskiej nie ujawniły dokładnych przyczyn jej decyzji, a rzecznik Urzędu Miasta mimo upływu ponad tygodnia od zadanego przez naszą redakcję pytania, nadal nie podał jeszcze oficjalnej informacji.

A mieszkańcy się niecierpliwą, bo warto podkreślić, że informacja o rezygnacja I zastępcy prezydenta Barbary Michalskiej wywołała spore zainteresowanie wśród mieszkańców Świnoujścia.

Plotki uliczne mówią, że w samym urzędzie jak i w wielu firmach zaczęto chłodzić szampany. Nam się wydaje, że „nadpobudliwość emocjonalna” z jakiej znana jest nie tylko w Świnoujściu Barbara Michalska tym razem wymknęła się jej samej spod kontroli. Musi chyba zostać w UM, bo w bałaganie do jakiego sama doprowadziła – tylko ona sama jest w stanie nie utonąć i nie pociągnąć na dno swojego szefa prezydenta Janusza Żmurkiewicza.

źródło: www.iswinoujscie.pl