Zbliża się magiczny wieczór Andrzejkowy. Może się udać choć w tym roku nie pójdziemy na bal!

Zbliża się magiczny wieczór Andrzejkowy. Może się udać choć w tym roku nie pójdziemy na bal!

Dziś nikt wróżb nie traktuje jako gwarancji przyszłości, ale andrzejki stanowią ważny element polskiej tradycji i okazję do dobrej zabawy W tym roku raczej nie będziemy bawić się na andrzejkowych imprezach. Z takich imprez jak andrzejkowy bal w świnoujskim Salt Clubie hotelu Radisson pozostały jedynie fotograficzne wspomnienia.

Możemy jednak wylać wosk indywidualnie albo w gronie rodzinnym, a efektami podzielić się online, np. za pomocą mediów społecznościowych. Tradycja ma to do siebie, że kolejne roczniki zachowują jej sens, jednocześnie delikatnie wzbogacając ją o nowe elementy. Czas zatem na nasze modyfikacje dostosowane do aktualnych potrzeb i możliwości. Niech dzieje się według zasady: „jakie czasy taka tradycja!

Grupa koleżanek, które co roku w towarzystwie wróżyły sobie z wosku postanowiła nie poddać się i także w tym roku przeżyć wspólnie ten magiczny wieczór. Na portalu społecznościowym panie zdradziły swoje plany: „Zawsze spotykałyśmy się w ulubionej winiarni lub u którejś z nas i oprócz urodzin, wróżyliśmy sobie i robiłyśmy magiczny, andrzejkowy nastrój. W tym roku nie chcemy, żeby było gorzej. Skoro dookoła teraz tyle pesymistycznych newsów, zrobimy wszystko, żeby andrzejkowa noc na Skype była pozytywna i zabawna jak zawsze!”

Można wróżyć w gronie rodzinnym ale alternatywą dla andrzejek w domowym klimacie jest spędzenie tego wieczoru z naszą drugą połową. Zamiast zwykłej kolacji, może romantyczny nastrój, świecie i odrobina magii? Nawet, jeśli dotychczas partner czy partnerka nie brali udziału w tego rodzaju magicznych spotkaniach, może to być dla was coś nowego, ciekawego. Zamiast kolejnego filmu czy książki, 29 listopada postawcie na lanie wosku i kabałę albo wróżenie z kart!. Jeśli jednak komuś tego wieczoru doskwiera zbyt samotność, brak towarzystwa i imprezy to z pomocą przychodzi internetowa wyszukiwarka. Znajdziecie tam mnóstwo zaproszeń na andrzejkowe imprezy 'on-line”. Sądzimy, że podobne mogą odbywać się także w Świnoujściu. Jeśli chcecie spędzić je w większym gronie prosimy podawajcie linki do Waszych spotkań. Chętnie zajrzymy!

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl