Zbliżają się ferie

Zbliżają się ferie
Bezpieczeństwo ludzi jest zawsze najważniejsze. Nasza świnoujska Straż Pożarna i Komenda Policji z wydziału do spraw nieletnich spotkali się z uczniami i nauczycielami Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego na zajęciach pt: Bezpieczne ferie”.

By było bezpiecznie w zakresie panującej pandemii zajęcia odbyły się na świeżym powietrzu, przed szkołą, w dwóch mniej licznych grupach. Prowadzący wyjaśnili uczniom zasady bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach, z jakimi można się spotkać nie tylko w czasie ferii ale i na co dzień. Uczniowie otrzymali plakaty i ulotki z numerami telefonów alarmowych, zadawali wiele pytań i mogli zobaczyć prawdziwy wóz strażacki „od środka”.
Zbliżają się ferie [1]

Wrażenia były niesamowite a wiadomości przekazane bezpośrednio na pewno lepiej dotrą do dzieci z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi niż pogadanki i ćwiczenia pisemne. Dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy i wszyscy pracownicy Ośrodka serdecznie dziękują za wspaniałe i potrzebne spotkanie. Życzymy wszystkim wspaniałych, zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych!

Organizator

Radio Świnoujście

FREE
VIEW