Zeamsone prezentuje singiel „Polityka Dzielnicy” – realia polskich osiedli.

Źródło: Universal Music Polska
07/05/24

Zeamsone prezentuje singiel „Polityka Dzielnicy” – realia polskich osiedli.

Premiera szóstego albumu Zeamsone „WIRTUOZ” zbliża się wielkimi krokami, do tej pory poznaliśmy takie single jak „CELE”, „4 RANO”, „7 DAM” czy z gościnnym udziałem Szpaka utwór „nie chcę przestać się bawić”, każdy z nich znalazł się w TOP50 najpopularniejszych utworów w Polsce, co tylko potwierdza jak dużym zainteresowaniem cieszy się jego nadchodzący album, który będzie miał swoją premierę już 19.07.

Przyszedł moment na ostatni singiel przed premierą albumu. „Polityka Dzielnicy” to mocny numer, w którym Zeamsone w znany dla fanów – szczery i bezpośredni sposób opisuje realia życia na polskich osiedlach. Artysta porusza tematy hejtu, zazdrości, lokalnych hierarchii czy szacunku, ukazując hipokryzję i codzienność na osiedlu w małym mieście. Zeamsone dzieli się osobistymi doświadczeniami i decyzjami, które podjął, jednocześnie apeluje by z podwórka wyciągać to co najlepsze i wybierać postawę ludzką.

Zeamsone odsłonił trackliste swojego albumu „WIRTUOZ”, 16 numerów, w których to opowiada za niemal każdy aspekt – od rapu, produkcji, mixu i masteru po teledyski, okładkę czy kolekcje ubrań. Na swój szósty legalny album zaprosił takich artystów jak: Young Leosia, Te-Tris, obi czy Szpaku. To także ostatni moment na zamówienie albumu „WIRTUOZ” oraz kolekcji ubrań na https://zeamsone.com

blank