ZEAMSONE prezentuje trzeci singiel „7 DAM” z nadchodzącego albumu „WIRTUOZ”

Źródło: Universal Music Polska
06/05/24

ZEAMSONE prezentuje trzeci singiel „7 DAM” z nadchodzącego albumu „WIRTUOZ”

Po premierach singli „CELE” i „4 RANO” ze zbliżającego się albumu „WIRTUOZ”, Zeamsone powraca z kolejnym mocnym numerem.  

Utwór „7 DAM” to trzeci singiel, który na pewno na długo zostanie w głowach słuchaczy, dzięki catchy wersom i melodii, ponownie ukazując wszechstronność i nieprzewidywalność artysty.

„7 DAM” to emocjonalna podróż, w której Zeamsone dzieli się swoimi wewnętrznymi rozterkami i pragnieniami. Artysta porusza temat skomplikowanych relacji damsko-męskich oraz lęków, zastanawiając się nad swoimi wyborami i ich konsekwencjami.

Artysta wciąż potwierdza swoje umiejętności, kierując niemal każdym aspektem swojej twórczości. Jego pełna kontrola nad projektem oraz szczere, emocjonalne teksty zyskują coraz większe uznanie wśród słuchaczy. Oczekiwany album „WIRTUOZ” zapowiada się jako kolejny ważny krok w jego karierze.

„WIRTUOZ” to szóste legalne wydawnictwo Zeamsone, w którym artysta odpowiada za teksty, realizację, rap, warstwę muzyczną oraz rytmiczną, sound design, mix, mastering, teledyski, logotypy, okładkę oraz kolekcję ubrań. To spełnienie jego dziecięcego marzenia, które stało się celem. Album ujrzy światło dzienne 19 lipca 2024 roku.

Wersja preorder zawiera dwa dodatkowe, specjalnie przygotowane utwory, podpis Zeamsone oraz wlepki.

Preorder można zamówić na stronie artysty zeamsone.com.

blank