Zeamsone uderza jak „Tsunami” z preorderem nowego albumu

04/27/23

Zeamsone uderza jak „Tsunami” z preorderem nowego albumu

Ostatni rok dla Zeamsone był nieustającym pasmem zwycięstw – po wydaniu bardzo dobrze przyjętej płyty „UNIWERSUM” raper zgarnął nagrodę za Progres Roku 2022 na tegorocznej gali Popkillerów. W międzyczasie raper wypuścił single „20k” oraz „21 gramów”, z czego szczególnie ten drugi stał się niemałym hitem generując niemal 8 milionów streamów w zaledwie dwa miesiące od premiery.

Do dziś nie było jasne, czego zapowiedzią były dwa ostatnie single – kilka dni temu na social mediach Zeamsone pojawiła się pierwsza podpowiedź, zawierająca fragment wypuszczonego dziś numeru „Tsunami” z gościnnym udziałem Qrego z ekipy chillwagon. 

Oprócz nowego singla artysta ogłosił też preorder nowego albumu pod tajemniczą nazwą „???” – oprócz płyty, która będzie zawierała 12 utworów (w wersji preorder dodatkowe 3), artysta ujawnił też towarzyszący płycie merch.

Premiera albumu Zeamsone na ten moment została zapowiedziana na 30 czerwca. Jak możemy przeczytać w opisie sklepowym płyty: „???” to kryjące się pod tajemniczą nazwą piąte legalne wydawnictwo Zeamsone. Artysta jest odpowiedzialny za całość warstwy muzycznej, lirycznej, wokalnej oraz oprawę wizualną albumu – od zdjęć i teledysków po kolekcję ubrań. Tytułowe „Trzy Znaki Zapytania” sugerują między innymi, że nigdy nie wiesz czego możesz się po nim spodziewać.

Kup album „???” w preorderze: 
Źródło: Universal Music Polska