Zeamsone zamienia marzenie na „CELE” i startuje z preorderem albumu „WIRTUOZ”!

Źródło: Universal Music Polska
04/30/24

Zeamsone zamienia marzenie na „CELE” i startuje z preorderem albumu „WIRTUOZ”!

Zeamsone nie zwalnia tempa, w niecały rok od premiery przełomowego, podwójnie platynowego albumu „???” z m.in takim utworami jak „21 gramów” czy „5 INFLUENCEREK”- wybrany jako Singiel Roku Publiczność Popkiller 2023, oraz po serii solowych i gościnnych numerów z topką polskiej sceny, prezentuje pierwszy singiel „CELE” z nadchodzącego nowego albumu „WIRTUOZ”.

Ambitny raper oraz tytan pracy prezentuje nową wizję swojej twórczości. Otrzymujemy od niego utwór kompletny i kompletnie przez niego wyprodukowany. Od realizacji narastających fortepianowych partii, do dynamicznego bangera z mocarnymi i szczerymi zwrotkami, w których artysta dzieli się z fanami swoimi marzeniami celami z przeszłości i na przyszłość:

od dzisiaj nie ma marzeń, są tylko cele


To pierwszy singiel z nadchodzącego wizjonerskiego albumu „WIRTUOZ”, a już staje się pretendentem do miana albumu roku. Całość idealnie uzupełnia tutaj futurystyczny teledysk, oczywiście za który również odpowiada Zeamsone.

„WIRTUOZ” czyli szóste legalne wydawnictwo od Zeamsone. Artysta w całości odpowiada za teksty, realizację, rap, warstwę muzyczną oraz rytmiczną, sound design, mix, mastering, teledyski, logotypy, okładkę oraz kolekcję ubrań – spełniając swoje marzenie z dzieciństwa, które stało się jego celem. I tym jest właśnie „WIRTUOZ”, który w całości ujrzy światło dzienne 19 lipca 2024 roku.

Wersja preorder zawiera dwa dodatkowe specjalnie przygotowane utwory, podpis Zeamsone oraz wlepki. Preorder można zamówić na stronie artysty zeamsone.com.

blank