Złota Godzina HRVYa

HRVY  Z NOWYM SINGLEM „GOLDEN HOUR”

PREMIERA MINI-ALBUMU „VIEWS FROM THE 23RD FLOOR” – 28 STCZNIA 2022

Brytyjski piosenkarz i autor tekstów – HRVY znów o sobie przypomina, wydając nowy singel Golden Hour z nadchodzącej, trzeciej EPki Views from the 23rd Floor – odsłuch dostępny TUTAJ. Piosenka jest kontynuacją „Talking to the Stars”, która ukazała się w grudniu ubiegłego roku. „Views From The 23. Floor” ma zostać wydana w jego 23. urodziny – 28 stycznia 2022 – przedsprzedaż TUTAJ. Jest to jego pierwszy od pięciu lat mini-album HRVYa!

Sam wokalista zapowiedział EPkę mówiąc „po raz pierwszy autentycznie kocham swoją muzykę. Nie dlatego, że jest odpowiednia na czasy, listy przebojów czy cokolwiek, ale dlatego, że jest odpowiednia dla mnie”.

Mini-album ma być podsumowaniem dotychczasowej kariery młodego wokalisty i będzie orbitować wokół motywów hotelowych. Podróżnicze inspiracje dziwić nie powinny – wokalista intensywnie promował swoją twórczość podczas tras koncertowych i gościnnych występów (między innymi w Warszawie przy okazji półfinału „You Can Dance. Nowa Generacja” 21 listopada br. – krótki film z pobytu wokalisty w stolicy Polski dostępny TUTAJ.
Jak sam mówi: „Nie wydałem EP od ponad 4 lat i jestem w końcu jestem gotowy podzielić się czymś nowym. W ciągu ostatnich kilku lat spędziłem mnóstwo czasu w pokojach hotelowych podróżując po świecie i zawsze spędzałem godziny na wpatrywaniu się w to co za oknem. Im wyżej jesteś, tym lepszy masz widok – masz większą perspektywę, a to trochę jak dorastanie. Niedługo będę miał 23 lata i zaczynam rozumieć, czego chcę w życiu i jak to wszystko działa, im jestem starszy, tym mam lepszą perspektywę. Mimo wszystko – wciąż się uczę!”

Wszystkie single HRVYa dostępne w naszym serwisie singlowym Dream Music – TUTAJ 

 ***

Więcej o HRVYu:
hrvy.com

YouTube Twitter |Facebook Instagram

 ***

Wydawca – BMG Rights: www.bmg.com
Dystrybucja w Polsce – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl

Adblock test (Why?)

Źródło: dreammusic.pl

Radio Świnoujście

FREE
VIEW