Znak informujący o przystanku autobusowym wciąż jest, pomimo otwarcia nowego węzła przesiadkowego

Znak informujący o przystanku autobusowym wciąż jest, pomimo otwarcia nowego węzła przesiadkowego
Pod koniec kwietnia tego roku został otwarty węzeł przesiadkowy, który znajduje się na przeciwko dworca PKP. Nowy węzeł powinien ułatwić podróżującym i poprawić komunikację w regionie. Niestety, okazuje się, że znak informujący o przystanku autobusowym przy ulicy Dworcowej, ale nieco dalej nadal jest oparty o płot PKP.

Mimo iż węzeł został otwarty, nadal jest widoczny tymczasowy przystanek dla autobusów miejskich. To może wprowadzać w błąd pasażerów, którzy chcą skorzystać z transportu publicznego.

Czytelnik przesłał zdjęcie w piątek popołudniu, co sugeruje, że problem wciąż nie został rozwiązany. Dlaczego tak się dzieje? Nie jest to jasne, ale można przypuszczać, że decyzja o usunięciu znaku była zaplanowana na inny termin.

Nie ulega wątpliwości, że powinniśmy zwrócić uwagę na takie problemy. W końcu, bezpieczeństwo powinno być najwyższym priorytetem. Dlatego też ważne jest, aby odpowiednie służby interweniowały w celu usunięcia znaku informującego o przystanku jak najszybciej.

W tym przypadku ważne jest, aby społeczność lokalna również zaangażowała się w rozwiązanie problemu. Może to pomóc przyspieszyć proces usuwania znaku. Dlatego należy zwrócić uwagę na takie problemy i działać szybko, aby je rozwiązać.

źródło: www.iswinoujscie.pl