Zobacz „Banksterów” w kinie Cinema3D z biletem od 16,90zł!

Od 16 października br. Cinema3D zaprasza na premierowe pokazy filmu „Banksetrzy”. W rolach głównych między innymi Katarzyna Zawadzka i Tomasz Karolak. Za bilet na filmy 2D od poniedziałku do czwartku widzowie zapłacą od 16,90 zł!

W filmie „Bankserzy” widzowie zobaczą pracująca w banku Karolinę (Katarzyna Zawadzka), która otrzymuje najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich. Ma wielką szansę, żeby się wykazać i mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje.

Produkcja „Bankserzy” prezentuje szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego.

Od poniedziałku do czwartku bilety do Cinema3D kosztują od 16,90 zł, a od piątku do niedzieli od 19,90zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Bilety na premierowe seansu „Banksterów” można nabyć w kasie kina Cinema3D oraz na stronie www.cinema3d.pl.

Natalia Kaleta-Nguyen
PR Manager

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl