Żołnierze są zmęczeni?

iswinoujscie.pl • Niedziela [03.05.2020, 21:14:17] • Świnoujście

Żołnierze są zmęczeni?

fot. Czytelnik

W piątek napisaliśmy, że ciężki samochód wojska niszczy ścieżkę rowerową i chodnik koło wydm. W sobotę rano… wojskowy pojazd znowu pojawił się w tym samym miejscu.

Jeden z naszych Czytelników zwrócił uwagę, że ciężki wojskowy samochód jeździ po chodniku i ścieżce rowerowej, które wiodą na transgraniczne przejście pieszo-rowerowe. Najprawdopodobniej samochód dowozi tam i zabiera wojskowych.

– Zamiast stanąć tym samochodem na parkingu, skąd żołnierze mogliby dojść, to wjeżdżają za każdym razem na chodnik i ścieżkę – pisał nasz Czytelnik – Tak nie można, przecież to nie stan wojny. Rozjeżdżane są inwestycje za nasze pieniądze!

Żołnierze są zmęczeni?

fot. Czytelnik

Piątkowy artykuł, w którym poruszyliśmy ten temat, był szeroko komentowany.

-Tam jest masakra – pisze na naszym forum jeden z Czytelników. – Całe płytki popękane i zapadają się. Mam dość tego miasta i tej polityki. Jeden robi drugi psuje.

– Od jazdy jest ulica, nie chodnik, czy to takie trudne?? – pyta retorycznie inny.

Kilkanaście godzin później, w sobotę rano… wojskowy samochód znów stanął na ścieżce. Próbujemy ustalić przyczynę tego brawurowego zachowania.

Być może przyczyną jest nią zła kondycja fizyczna wojskowych. Może polscy żołnierze są tak zmęczeni, że nie są w stanie zaparkować samochodu kawałek dalej i przejść kilka metrów? Spróbujemy wyjaśnić tę sprawę.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl