Zrestartuj się z Agatą Gładysz!

Każdy marzy czasami o tym, by zrobić sobie reset i odciąć się od wszystkiego, co nas otacza. Taka chwila wytchnienia i próba spojrzenia na wszystko z innej perspektywy może wnieść wiele nowego do naszego życia. A jak będzie z najnowszym klipem Agaty Gładysz do kawałka „Reset”? Przekonajcie się!

18 grudnia miała miejsce premiera debiutanckiego krążka Agaty Gładysz pt. „Szczęście”. Promowały go takie kawałki, jak: „Diament”, „Lazy Day” czy „Jak”, a teraz do tego grona dołączył jeszcze jeden hit! „Reset” to piosenka, którą artystka nagrała we współpracy z młodym raperem z Zabrza – Young Danielem. Chłopaka mogliście także niedawno usłyszeć w piosence Remo „Sekundy”.

Wideo do kawałka nakręciło studio Powidok, które zadbało o każdy detal! Dla niektórych teledysk może być zaskakujący, ale wierzymy, że fani będą zachwyceni! To jednak nie koniec niespodzianek od piosenkarki!

Agata przygotowała również solowy koncert, który będzie miał miejsce już tej wiosny! To wydarzenie będzie niezwykłym wydarzeniem nie tylko dla artystki, ale również dla wszystkich fanów, zatem już teraz zarezerwujcie sobie czas 25 kwietnia i kupujcie bilety do Katowic do Domu Kultury Giszowiec. Nie możecie tego przegapić!