Zrównoważone targi Less Waste Market już w niedzielę

Zrównoważone targi Less Waste Market już w niedzielę
LWM zbliża się wielkimi krokami, by po raz piąty oczyścić szafy, półki, strychy i piwnice Szczecinian. 22 maja w Hali Odra odbędzie się kolejna edycja zrównoważonych targów rzeczy używanych oraz produktów tworzonych w duchu “less waste”.

Less Waste Market to okazja, by sprzedać / kupić / oddać czy wymienić się nie tylko odzieżą, obuwiem, akcesoriami i ceramiką ale i sprzętem sportowym! Tak więc rolki, rowery, narty czy rakiety do tenisa mile widziane! A to wszystko w majowej aurze nad samą Odrą.

W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 140 wystawców, a więc każdy z odwiedzających mógł znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują nowych ubrań, butów, ceramiki i akcesoriów, a nie chcą kupować kolejnych niezrównoważonych rzeczy "made in china".

Nie zabraknie jak zwykle wystawców komercyjnych działających w duchu less waste. Oprócz znanych z poprzednich edycji wystawców: Lisie Ploty, polymere.studio, Projekt Sznurek mamy stale rosnącą liczbę nowych producentów zajmujących się m.in. przerabianiem odzieży kupionej w second handach, biżuterią, kosmetykami czy rzeźbą.

Majowa edycja to nie tylko market. Łączymy siły z Ocean Awakening i tworzymy 

Dzień Dobrych Praktyk, czyli joga, medytacje, koncerty mis i gongów i wiele różnych prozdrowotnych działań dla ducha i ciała.
Zrównoważone targi Less Waste Market już w niedzielę [1]

Zależy nam, aby tak jak w innych miastach w Polsce i na świecie, targ rzeczy używanych zagościł w Szczecinie na stałe. Dzięki takim inicjatywom możemy zmienić postawy Szczecinian i choć trochę przyczynić się do ochrony naszej planety przed konsumpcjonizmem i katastrofą ekologiczną.

Serdecznie zapraszamy na Less Waste Market 22.05 do Hali Odra.

fanpage fb: www.facebook.com/lesswastemarket
wydarzenie fb: www.facebook.com/events/2846269439010699
ig: @lesswastemarket
mail: lesswasteszczecin@gmail.com

Hania, Agata i Magda z LWM