Alok i Bebe Rexha połączyli siły w hipnotyzującym „Deep In Your Love”

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Alok, Bebe Rexha – Deep In Your Love

Listen to Deep In Your Love by Alok, Bebe Rexha.

Czytaj więcej

Pierwszy tegoroczny singiel Aloka to współpraca z jedną z najbardziej utalentowanych piosenkarek na świecie – Bebe Rexhą!
Portal djmag.com, uznawany za najważniejsze medium zajmujące się muzyką taneczną, po raz kolejny sklasyfikował Aloka na 4. miejscu najlepszych DJ-ów roku. Brazylijska megagwiazda znana jest z takich przebojów, jak „Hear Me Now” (ponad miliard odtworzeń), współpracy z Tove Lo, Sigalą i Ellie Goulding, Avą Max, a ostatnio także z The Chainsmokers i Mae Stephens. Tym razem przyszła pora na wielokrotne nagradzaną platynowymi odznaczeniami autorkę hitów, Bebe Rexhę. Jej porywający wokal doskonale sprawdził się w połączeniu z bitami Aloka. Ten gwiazdorski duet może pochwalić się łącznie ponad 65 milionami słuchaczy na Spotify!

Alok nie kryje radości.

„Odkąd poznałem Bebe na koncercie w Rumunii, praca z nią nad «Deep In Your Love» zarówno online, jak i podczas jej pobytu w Brazylii była czystą przyjemnością. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszą ten taneczny, pełen energii singiel, i aż zagram go na żywo na całym świecie, gdy tylko zacznie się wiosenno-letni sezon!”.

„Deep In Your Love” to hipnotyzujące połączenie stylów obu artystów – od potężnego wokalu Rexhy po optymistyczną, taneczną produkcję Aloka. Artysta ma za sobą świetny rok: wydał przebojowy singiel „Jungle” z duetem The Chainsmokers oraz angielską piosenkarką i autorką tekstów Mae Stephens, a także „Car Keys” ze światową sensacją popu Avą Max. Oficjalny remiks do piosenki stworzyła legenda muzyki dance, Tiësto.
To także pierwsze tegoroczne wydawnictwo w katalogu Bebe. Artystka znana jest z okupowania szczytów list przebojów – jej hit „I’m Good (Blue)” z Davidem Guettą był światowym przebojem #1, zajmował szczyt listy Billboard Dance/Electronic przez cały rok kalendarzowy (52 tygodnie bez przerwy), otrzymał nominację do Grammy i zdobył ponad miliard odtworzeń. Obecnie Bebe Rexha cieszy się sukcesem docenionego przez krytyków albumu „Bebe”, którym podzieliła się wiosną 2023 roku. Niedawno otrzymała nominację do nagrody Grammy za „One In a Million”, kolejny przebojowy singiel z Davidem Guettą. Trzymamy kciuki!

„Praca z Alokiem nad tą piosenką była świetną zabawą. Jestem naprawdę podekscytowana, że wszyscy w końcu ją usłyszą!”

 komentuje artystka.

„Deep In Your Love” zapewnia słuchaczom naprawdę elektryzującą podróż. Natychmiast zanurzamy się w świat piosenki, której rytm połączony jest z kojącym głosem Bebe Rexhy. Napięcie rośnie, gdy Bebe zaczyna powtarzać chwytliwą mantrę: „Let me deep in your love”. Punkt kulminacyjny („Wrap your heart around me”) przekształca dudniącą produkcję w mocne syntezatory i uderzającą perkusję.
To był naprawdę owocny rok dla Aloka. Oprócz udanych współprac, w sierpniu dał pamiętny urodzinowy występ „The Show of the Century” w Rio de Janeiro, gdzie przyciągnął swoją rekordową publiczność. Alok nieustannie przesuwa wszelkie granice. Najczęściej słuchany brazylijski artysta w serwisie Spotify i DJ #1 w Ameryce Południowej niedawno udał się do Nowego Jorku, aby poprowadzić drugie wydarzenie skupiające się na katastrofie klimatycznej (Future Is Ancestral w siedzibie ONZ). Poza panelami i występami prelegentów, artysta zaprezentował uczestnikom swój debiutancki album razem z rdzennymi amazońskimi artystami na dachu ONZ. W maju, podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, został uhonorowany prestiżową nagrodą Better World Fund za swoją działalność charytatywną.
Alok cieszy się ogromnym uznaniem publiczności – na samym instagramie śledzi go największa liczba obserwujących wśród artystów muzyki elektronicznej na świecie, bo ponad 28 milionów fanów. Alok daje przeciętnie 320 koncerty rocznie na pięciu kontynentach. Wielokrotne nagradzany artysta ma na koncie jedne z największych przebojów wszech czasów. Jest też oddanym filantropem – dwa lata temu otworzył Instituto Alok, który skupia się na projektach społecznych w Brazylii i Afryce. Do tej pory instytut przekazał ponad 10 milionów dolarów na projekty społeczne i środowiskowe.
Bebe Rexha to niewątpliwa perła przemysłu muzycznego. W ubiegłym roku wydała swój trzeci album „Bebe”. Na płycie (której zapowiedzią były single „Heart Wants What It Wants” i „Call On Me”) znajduje złoty środek między uzależniającym dance popem a klasycznymi melodiami lat 70. W 2022 roku artystka zdobyła w wielu krajach 1. miejsce dzięki współpracy z Davidem Guettą „I’m Good (Blue)”. Jej katalog hitów obejmuje utwory „Back To You” z Louisem Tomlinsonem i Digital Farm Animals, „In The Name of Love” z Martinem Garrixem i „Take Me Home” z Cash Cash. Wcześniej zasłynęła jako autorka tekstów, najbardziej znana z „The Monster” Eminema i Rihanny.
blank