AURORA bije się z myślami w nowym singlu

Źródło: Universal Music Polska
01/22/24

AURORA bije się z myślami w nowym singlu

„The Conflict of The Mind” już dostępne.

Po wydaniu w listopadzie podniosłego singla „Your Blood” AURORA, art-popowa sensacja z Norwegii prezentuje swoje hipnotyzujące oblicze w wydanej nakładem Decca Records/Glassnote/Petroleum piosence „The Conflict of The Mind”. Utwór zadebiutował w audycji Zane’a Lowe’a w Apple Music 1.

Zarejestrowane i wyprodukowane przez Chrisa Greattiego (Lady Gaga, Willow, Yungblud, Grimes) w norweskim Rosendal i zmiksowane przez Mitcha McCarty’ego (Olivia Rodrigo, Lady Gaga, Conan Gray) „The Conflict of The Mind” przedstawia autorkę równoważącą spokojną melodię z dochodzącym z oddali żywym bitem.

Artystka wyreżyserowała ukazujący jej walkę o dopasowanie się do świata bez utraty własnej tożsamości teledysk wspólnie z Kavehem Nabatianem (The Barr Brothers).

– Mam tendencję do izolowania się w momentach, w których doświadczam bólu. Z czasem nauczyłam się, że pozbawiłam bliskich mi ludzi wielkiego zaszczytu bycia w tym ze mną. Głęboko w środku, pod całym tym mrokiem, czai się piękno. Gdy naprawdę się otworzysz, znajdziesz taką wersję siebie, o której myślałeś, że już jej nie ma. I ona będzie piękna – komentuje AURORA, dodając: – Rozmawiajcie ze sobą, zanim będzie za późno. Wszystkie rodziny doświadczają bólu, i uważam, że rozmowa ze sobą nawzajem to ważna część procesu leczenia. Po każdej burzy przychodzi spokój.

„The Conflict of The Mind” to druga zapowiedź nowego materiału AURORY, który będzie następcą notowanego w Top 10 w Wielkiej Brytanii trzeciego krążka w jej karierze – „The Gods We Can Touch”.

Od czasu nawiązania współpracy z Decca Records/Glassnote w 2014 r., grono fanów AURORY na całym świecie nieustannie rośnie. Artystka zachwyca nowe pokolenie swoją aktywnością w mediach społecznościowych, koncertami na całym świecie, uderzającymi i pełnymi życia tekstami, a także absolutnie unikatowym wizerunkiem scenicznym. Wychowana w otoczeniu lasów i gór w pobliżu norweskiego Bergen Aurora Aksnes potrafiła przekuć swoją indywidualność, niezależność i siłę ducha w platynowe płyty, ponad milion sprzedanych albumów, 12,4 miliona słuchaczy miesięcznie i imponującą liczbę streamów, która przekroczyła 10 miliardów.

Sukces mającej na koncie debiutancką książkę, trzy pełnowymiarowe albumy i nominację do Oscara (za „Into the Unknown” z „Krainy lodu 2”) zdaje się nie mieć granic. „The Conflict of The Mind” to druga zapowiedź nowego materiału AURORY, który będzie następcą notowanego w Top 10 w Wielkiej Brytanii trzeciego krążka w jej karierze – „The Gods We Can Touch”.

blank