Barbara Pravi z utworem „Bravo”

Źródło: Universal Music Polska
01/19/24

Barbara Pravi z utworem „Bravo”

Barbara Pravi, która szturmem podbiła europejskie rynki po udziale w konkursie Eurowizji, prezentuje nowy singiel „Bravo”.

Za sprawą „Voilà” Barbara Pravi zajęła drugie miejsce na Eurowizji 2021 i stała się światową sensacją. Ten utwór przekroczył już 450 milionów streamów na całym świecie. Równie wielkim sukcesem okazał się debiutancki album artystki, „On n’enferme pas les oiseaux” z 2021 roku. Do licznych sukcesów i wyróżnień, Pravi dopisała tytuł najlepszej artystki przyznany podczas French Music Awards oraz ponad sto koncertów na całym świecie.

Teraz przyszedł czas na „Bravo” – pop-rockowy utwór z niezwykle słoneczną energią. Jak mówi sama artystka: – Mamy problem z mówieniem, że jesteśmy zadowoleni z czegoś, co zrobiliśmy. Tak jakby to był powód do wstydu lub hańby, by pogratulować sobie samemu za małe i duże zwycięstwa. Piosenka „Bravo” to takie „zróbcie hałas” dla samego siebie, wielka impreza na naszą część i przypomnienie, że na świecie jest wiele prostych, fantastycznych małych rzeczy zasługujących na to, by je świętować.

blank