Billie Eilish i Kate McKinnon w najśmieszniejszym skeczu „SNL”

Źródło: Universal Music Polska

Billie Eilish w miniony weekend po raz trzeci gościła w kultowym programie „Saturday Night Live”. Artystka nie tylko wystąpiła z dwoma utworami, ale wzięła także udział w skeczu z Kate McKinnon. Fani programu są zgodni – to jeden z najśmieszniejszych fragmentów „SNL” w najnowszej historii programu!

Eilish i McKinnon w skeczu „Whiskers R We” wcielają się w role pracowniczek schroniska dla kotów, które odkrywają zaskakującą przyczynę swoich wspólnych zainteresowań…
Billie Eilish już po raz trzeci w karierze pojawiła się w „SNL”. W kultowym programie debiutowała we wrześniu 2019 roku, kiedy wspólnie z Finneasem wykonała „bad guy” oraz „I Love You”. Następnie w grudniu 2021 wystąpiła w programie w podwójnej roli – gościa muzycznego i prowadzącej. Wówczas mogliśmy usłyszeć utwory „Happier Than Ever” i „Male Fantasy”.
Za trzecim razem Eilish zaprezentowała utwory „What Was I Made For” z soundtracku do „Barbie” oraz świąteczne „Have Yourself a Merry Little Christmas”. Zobacz oba występy:
Poza „Whiskers R We”, Billie Eilish i Kate McKinnon już dwukrotnie występowały we wspólnych skeczach: „Hotel Ad” oraz „Lonely Christmas”: